Bukmacher Forbet zmniejsza ryzyko na kupon z IV ligi warmińsko mazurskiej. W razie przegranej otrzymasz zwrot stawki od bukmachera.

Forbet tnie przegrane na 4 ligę

Forbet tnie przegrane na 4 ligę

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali co najmniej jednego depozytu.

Promocja trwa do soboty – 20 kwietnia do godziny 20:00. I chcąc liczyć się w tej akcji trzeba dokonać zawarcia kuponu, który będzie spełniał następujące warunki:

  • muszą na nim znaleźć się minimum cztery zdarzenia z IV warmińsko – mazurskiej Forbet ( z najbliższej kolejki, czyli 20.04.2019)
  • kurs każdego ze zdarzenia może być mniejszy niż 1.25
  • stawka a jaka zostanie zawarty kupon musi wynieść 39 pln
  • dopuszczane są zakłady na żywo oraz przedmeczowe. Jednak kupony systemowe nie biorą udziału w tej promocji

Ta promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu. Kupon promocyjny musi zostać rozliczony do soboty do godziny 23:59.

etoto freebet
Darmowy zakład w Etoto. Kod promocyjny: BETONLINE

Zwrot trafi na konto w formie środków bonusowych. Będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie łącznym kuponu nie mniejszym niż 2.00


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet podwyższa wygraną o 12% – 16 kwietnia (wtorek)
Następny artykułFormy płatności u bukmacherów w Polsce
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.