Przed nami ostatnie kolejki sezonu w najmocniejszych ligach zachodnich. Z tej okazji bukmacher Forbet zmniejsza ryyzko przegranej na zdarzenia z Premier League, LaLiga, Serie A, Ligue 1, Bundesligę oraz LOTTO Ekstraklasę.

Forbet mniejsza ryzyko przegranej na majówkę

Forbet mniejsza ryzyko przegranej na majówkę

Promocja skierowana jest do typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Bowiem wystarczy dokonać zawarcia kuponu za stawkę dokładną 79 PLN na najmocniejsze ligi zachodnie, tj. Premier League, LaLiga, Serie A, Ligue 1, Bundesligę oraz LOTTO Ekstraklasę. Lecz należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia muszą zostaw rozliczone do niedzieli 5 maja do godziny 23:59.

Poza tym bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazło się minimum pięć zderzeń z wspomnianych lig, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.35. Bukmacher dopuszcza zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Należy jednak opamiętać, że z tej promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe, zagrane systemem bądź mające zdarzenia typu draw no bet (DNB)

Przy ewentualnym jednym błędzie bukmacher dokona zwrotu całej stawki, przy dwóch błędach będzie to połowa. Jednak należy pamiętać, że na jednego gracza przysługuje jeden kupon promocyjny.

Ewentualny bonus na konto gracza trafi w dniu 6 maja do godziny 156:00. Będzie można jego wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego tego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher STS zmniejsza przegrane za pierwszy kupon dla nowych graczy
Następny artykułPakiet dla nowych graczy od bukmachera STS
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.