Typujesz Mistrzostwa Świata U21? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera Etoto, który to zmniejsza przegrane o 12%. Maksymalnie można otrzymać zwrot w wysokości 2000 PLN.

Legalny bukmacher Etoto zmniejsza przegrane na Mistrzostwa Europy U21

Legalny bukmacher Etoto zmniejsza przegrane na Mistrzostwa Europy U21

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest jedynie podczas trwania EURO U21, czyli do 30 czerwca.

Chcąc wziąć udział w tej promocji należy się zapisać do tej akcji na stronie bukmachera Etoto. Jednak należy pamiętać, że jeszcze przed rozpoczęciem kuponu.

Bukmacher dopuszcza zarówno kupony pojedyncze jak i AKO, ale na nich dopuszczalne są jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej bądź na żywo na Mistrzostwa Europy U21.

Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.20, zaś kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 2.00.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Totolotek

Minimalna stawka za jaki musi zostać zagrany kupon to 50 PLN. Lecz z promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Gracz, który dokonał zawarcia kuponu, który spełnia powyższe warunki promocji, a został rozliczony jako przegrany może liczyć na zwrot 12% stawki.

Zwrot w formie środków bonusowych trafi na konto gracza po warunkiem, że typer spełni dwa podstawowe warunki:

  • przy rozliczonym kuponie kliknięcie opcję POP- UP
  • zatwierdzi chęć otrzymania bonusu, kliknąć w opcję „zatwierdź”.

Wówczas bonus pojawi się na koncie gracza do 20 minut.

Freeebet za rejestrację bez depozytu:

Bukmacher Etoto zachęca do rejestracji nowych typerów. Wystarczy dokonać rejestracji konta i wpisać kod promocyjny BETONLINE. W zamian bukmacher przyzna bonus w wysokości 20 PLN i to bez dokonania wpłaty.


Bukmacher Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja na Mistrzostwa Świata U21 u bukmachera STS. Pula Nagród 21 000 PLN.
Następny artykułPromocja u legalnego bukmachera Etoto na tenis. Zwrot do 100 PLN – co tydzień!
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.