Limitowana ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje legalny bukmacher STS. Typerzy za przegrane kupony mogą liczyć na zwrot stawki i to co tydzień.

Legalny bukmacher STS zmniejsza przegrane typerom. Bonusy co tydzień

Legalny bukmacher STS zmniejsza przegrane typerom. Bonusy co tydzień

Promocja „Tygodniowy Cashback” jest to nowość na rynku bukmacherskim. Gracze regularnie mogą liczyć na mniejsze przegrane i to co tydzień. W dodatku promocja objęte są wszystkie dyscypliny, jakie bukmacher STS wypowiada w swojej ofercie.

Chcąc wziąć udział w tej akcji koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Na uwadze trzeba jednak mieć fakt, że ta akcja składa się z okresie od poniedziałku do czwartku (00:00 – 23:59) oraz od piątku do niedzieli (00:00 – 23:59).

Bonus co tydzień dla graczy od STS

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, na których znajdować się wyłącznie typy z oferty przedmeczowej i na żywo.

Bonus powitalny w BetFan Polska

Na koniec każdego okresu rozliczeniowego zostanie zsumowana przez bukmachera STS kwota za przegrane kupony, a następnie wspomniany operator przyzna bonus 20% tej wartości. Co tydzień maksymalnie na konto gracza może wrócić nawet 50 PLN.

Najnowszy kod promocyjny w STS online:

Polski bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi najnowszy pakiet powitalny, w którym to za założenie konta gracz otrzyma 29 PLN i to bez żadnej wpłaty. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

W dodatku to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszego depozytu gracz otrzyma premię jej równowartości, która maksymalnie może wynieść nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski Jackpot w Betclic. Bonusy dla typerów.
Następny artykułTypy bukmacherskie za darmo – 10 marca. Pewniaki na dziś
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.