Bukmacher STS online oferuje wszystkim nowym użytkownikom specjalny pakiet powitalny. Bowiem oprócz startowych bonusów, tj. freebetu 29 PLN oraz premii za depozyt do 1200 PLN na start gracze mogą skorzystać z Cashbacku, aż do 230 PLN. Jednak należy mieć na uwadze, że gracze koniecznie muszą wpisać kod promocyjny, aby dokonać aktywacji bonusów. A znajduje się on poniżej w artykule.

Bonus powitalny w STS

Bonus powitalny w STS

Śmiało można powiedzieć, że oferty bukmacherów z dnia na dzień stają się coraz bardziej bogatsze. Przyczyny tej nie trzeba szukać daleko, a mianowicie do rozgrywania meczy wracają kolejne ligi, tj. Premier League, Serie A, czy też LaLiga. Poza tym coraz więcej meczy jest w tenisa oraz koszykówkę.

To sprawiło, ze bukmacher STS oferuje specjalny pakiet powitalny wszystkim nowym użytkownikom, w którym to start można liczyć na zakład bez ryzyka do 230 PLN, bonus bez depozytu 29 PLN i premia za wpłatę własną do 1200 PLN.

Podstawowy warunek, jaki trzeba spełnić w ramach tej oferty jest to rejestracja konta na www.STS.pl. Dokonać tego można wyłącznie do 21 czerwca do godziny 23:59.

Jaki jest nowy kod promocyjny w STS PL?

Bardzo ważnym krokiem jest to, że gracz koniecznie musi wpisać specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że pakiet powitalny zostanie automatycznie aktywowany. Poza tym jest to jedyna możliwość, aby to zrobić. Później już gracz takiej opcji nie będzie posiadał.

Wszyscy nowi użytkownicy, już na sam początek mogą otrzymać darmowe środki na start o wartości 29 PLN i to bez dokonywania żadnego depozytu. Całą kwotę bonusu gracz może przeznaczyć na zakłady bukmacherskie z całej oferty STS online.

Obstawianie bez podatku legalnie – Betfan kod promocyjny na bonus

Premia za wpłatę od bukmachera STS. 1200 PLN dla typerów:

Wszyscy gracze, które dokonają depozytu na swoje konto otrzymają premię jej równowartości. Maksymalna kwota, jaka może zostać przyznana typerom to nawet 1200 PLN:

Przykład: Gracz dokonał wpłaty 700 PLN. Na jego konto trafi premia równowartości dokonanego depozytu.

Nowość w STS. Zakład bez ryzyka na start.

Użytkownicy, którzy w dodatku dokonają swojej pierwszej wpłaty na konto u bukmachera STS będą mogli liczyć na zakład bez ryzyka.

Wówczas, jak zakład okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot całej stawki, a może ona wynieść najwięcej 230 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEkstra 35 PLN za grę LIVE! Darmowe środki codziennie dla typerów u bukmachera STS.
Następny artykułTypuj PKO Ekstraklasę i wygrywaj dodatkowe bonusy. 10 000 PLN w promocji „Piłkarski Jackpot” w Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.