Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to każdy z użytkowników może obstawiać mecze bez podatku i to bez żadnych ograniczeń.

Happy Hours u bukmachera Fortuna

Happy Hours u bukmachera Fortuna

A śmiało można powiedzieć, że każdy z graczy ma co typować, ponieważ obecnie rozgrywane są mecze w większości dyscyplin, gdyż rozgrywane są pojedynki w piłce nożnej, koszykówce, tenisie, czy też hokeju na lodzie.

W dodatku każdy z użytkowników może liczyć na obstawienie bez ryzyka u bukmachera www.eFortuna.pl. Jednak promocja „Happy hours graj bez podatku” jest aktywna typerom w dniach:
oferta przedmeczowa:
→ poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek w godzinach 16:00 – 18:00
→ sobota, niedziela w godzinach 12:00 – 15:00

Oferta LIVE:
→ poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela: 24 godziny na dobę

Obstawienie meczy bez podatku u legalnego bukmachera Fortuna:

Bukmacher eFortuna w ramach wspomnianej promocji dopuszcza wszystkie zakłady wielozdarzeniowe, tzw. AKO zagrane w godzinach trwania tej akcji. Na kuponie promocyjnym muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to super. Bowiem bukmacher eFortuna automatycznie zwiększy wygrana graczowi o 14%.

Kod promocyjny w eFortuna 2021:

Wszyscy nowi użytkownicy bukmachera eFortuna mogą liczyć na extra pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • Darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości dokonanego drugiego depozytu do 600 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wszystkim graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. A warto jest zaznaczyć, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEuropejskie Puchary: 100 PLN od bukmachera Betclic
Następny artykułBonus 40 PLN za obstawienie meczy do Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.