Specjalną ofertę promocyjną wszystkim typerom oferuje bukmacher STS. Każdy gracz co tydzień mogą zgarnąć extra bonusy w ramach oferty promocyjnej „Obstawiaj i wygrywaj więcej”. Łączna pula nagród w każdym okresie rozliczeniowym wynosi, aż 35 000 PLN.

Wygrywaj więcej. Co tydzień bonusy od STS

Wygrywaj więcej. Co tydzień bonusy od STS

Świat bukmacherski można powiedzieć, że po mału staje „na nogi”. Przyczyna jest tego niewątpliwie bardzo prosta. A mianowicie coraz więcej rozgrywek zaczyna wracać do meczy po przerwie. W najbliższy weekend czekają nas pierwsze mecze po zawieszeniu w czeskiej Ekstraklasie.

Natomiast w ofercie promocyjnej „Obstawiaj i wygrywaj więcej” bukmacher STS nagradza wszystkich aktywnych swoich użytkowników, którzy oprócz wygranej mogą zgarnąć ciekawe bonusy. Pula nagród przewidziana co tydzień to, aż 35 000 PLN.

Chcesz skorzystać z tej oferty? To pamiętaj, że obowiązkowo trzeba się do niej zapisać. Zrobić to można w bardzo prosty i szybki sposób. Pierwszy krok jest to zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl. Następnie trzeba kliknąć w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce promocji „Obstawiaj i wygrywaj więcej”.

Darmowe bonusy bukmacherskie 2020

Gracz, który zapisał się już do tej oferty może obstawiać mecze. Dopuszczone przez bukmachera STS zakłady w promocji „Obstawiaj i wygrywaj więcej” to kupony AKO. Istotny aspektem tego jest to, że na musi na nich być równo cztery zdarzenia.

Typer sam wybiera z jakiej kategorii będą to typy, ponieważ dopuszczone są zdarzenia z wszystkich dyscyplin bukmachera STS. Dodatkowo zdarzenia mogą pochodzić z oferty przedmeczowej lub „na żywo”. Pamiętać trzeba wyłącznie to, że minimalny kurs zdarzenia to 1.50.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka każdego zakładu promocyjnego nie może być mniejsza niż 15 PLN, zaś z tej oferty są wykluczone wszystkie zdarzenia zawarte za środki bonusowe.

Twój kupon lub kupony okazały się wygrane? Super, oprócz wygranej na konto gracza trafi bonus z podziału puli nagród, która wynosi 35 000 PLN. Warto jest mieć na uwadze, że w podziale wymienionej kwoty bierze pięć kuponów, które zostały rozliczone, jako wygrane.

Bonus powitalny na start. Kod promocyjny 2020 w STS:

Łączny bonus powitalny u bukmachera STS może wynieść nawet 1229 PLN. Chcąc skorzystać z pakietu powitalnego gracz koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.

To sprawi, że na konto gracza trafi bonus bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN. Otrzymane środki gracz będzie mógł wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Użytkownik, który dokona pierwszej swojej wpłaty na konto może liczyć na premię jej równowartości. Maksymalna kwota, jaka trafić można na konto gracza to, aż 1200 PLN.

Jednak warto jest mieć na uwadze, że legalny bukmacher STS posiada niezwykle ciekawą usługę w swojej ofercie – Betgames. Użytkownicy mogą tam grać legalnie i to za prawdziwe w gry karciane, jak m.in. pokera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyper UFC Fight Night. Pewne 20 PLN dla wszystkich graczy od Fortuny
Następny artykułDarmowy bonus na PKO Ekstraklasę od bukmachera STS.
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.