Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkowników oferuje legalny bukmacher STS. Wystarczy wykonywać zadania, aby liczyć na ekstra bonusy. Jest na pewno o co walczyć, bowiem pula nagród wynosi 1 500 000 PLN.

Euro 2020 obstawianie. W STS wiele bonusów do zdobycia

Euro 2020 obstawianie. W STS wiele bonusów do zdobycia

Trzeba powiedzieć, że przez nam niezwykle ciekawe dni związane z piłką nożna. Natomiast każdy z użytkowników za swoją aktywność może liczyć na ekstra bonusy za typowanie meczy.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Wygraj EURO 1 500 000 PLN” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Oferta promocyjna jest aktywna typerom wyłącznie podczas trwania ME.

Pewne bonusy za aktywność na EURO:

Zadaniem typerów w promocji „Wygraj EURO 1 500 000 PLN” jest wykonanie codziennych zadań, która znajdą się na profilu gracza. Trzeba mieć na uwadze, że każdy z graczy musi wykonać minimum siedemnaście z dwudziestu pięciu zadań.

Bonus powitalny w BetFan Polska

Użytkownicy, którzy spełnią powyższe warunki promocji będą mogli liczyć na ekstra kasę. Bowiem pula nagród w tej promocji wynosi, aż 1 500 000 PLN i zostanie ona podzielona proporcjonalnie przez liczbę wszystkich typerów, którzy spełnili powyższe warunki promocji.

Kod promocyjny w STS 2021:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę powitalną, w której to można otrzymać bonus o wartości 1229 PLN:

  • 29 PLN za rejestrację konta bez wpłaty
  • premię równowartości depozytu, aż do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne użytkowników wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy dla typerów Roland Garros 2021 od STS.
Następny artykułZwrot stawki za przegrane kupony z Copa America od STS
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.