Warto jest skorzystać z oferty jaką ma dla swoich graczy bukmacher Forbet. Ponieważ wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu w godzinach 6:00-12:00, aby liczyć na większą wygraną o 14%!

Forbet zwiększa wygrane o 14%

Forbet zwiększa wygrane o 14%

W tej promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty. Ta akcje promocyjna trwa do końca marca, i obowiązuje co ważne w tym wszystkich w godzinach 6:00-12:00.

Jeżeli chcemy wziąć udział w tej promocji to nie musimy nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Wystarczy, że dodamy do naszego kuponu specjalne zdarzenie o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”. A to sprawi, że dany kupon będzie od razu brany pod uwagę w tej akcji.

forbet freebet
Darmowy bonus bez depozytu w Forbet

Poza tym kupon musi spełniać jeszcze następujące warunki:

  • muszą znajdować się na nim minimum 4 zdarzenia
  • kurs łączny kuponu musi wynieść co najmniej 1.50
  • w promocji biorą udział kupony przedmeczowe jak i na żywo

Należy pamiętać, że jeżeli spełnimy poniższej warunki, to automatycznie nasz kupon zostanie anulowany z promocji:

  • znajdują się na nim zdarzenia ze sportów wirtualnych
  • zostanie zawarty za środki bonusowe.

Jeżeli spełniamy powyższe warunki promocji, a także kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher zwiększy naszą wygraną o 14%. Rozliczenie kuponu promocyjnego następuję każdego dnia do godziny 13:00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułOpinie o Polskich legalnych bukmacherach online
Następny artykułSTS zmniejsza stawki na przegrane kupony ze sportów wirtualnych
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.