Bukmacher Forbet przedłuża swoją promocję „szalony tydzień”. W dniu 23 kwietnia, w godzinach 15:00 – 21:00, wspomniany operator zwiększa wygrane swoim graczom o 12%.

Forbet zwiększa wygrane

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunkiem podstawowym wzięcia udziału w tej akcji jest zawarcie kupnu w dniu 23.04.2019 w godzinach 15:00 – 21:00.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dodatkowo kupon promocyjny musi spełniać następujące warunki:

  • muszą znaleźć się na nim minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.30
  • na kuponie muszą znaleźć się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej bukmachera. Lecz z akcji są wykluczone zdarzenia długoterminowe.

Jednak trzeba pamiętać, że z akcji są wykluczone:

  • kupony systemowe
  • kupony zawarte za środki bonusowe

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a poza tym Twój kupon zostanie rozliczony jako wygrany to automatycznie wygrana zostanie zwiększona o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFormy płatności u bukmacherów w Polsce
Następny artykułBonus 25 PLN do obioru u bukmachera Forbet – 25 kwietnia
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.