Podczas najbliższego weekendu będzie mogli emocjonować się po raz kolejny GP F1. Teraz kierowcy będą jeździć w Chinach, z tej okazji bukmacher LvBet ma promocję dla swoich graczy, w której to zwiększa wygrane o 14% na kupony z aplikacji mobilnej.

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na Gran Prix F1 – Chin

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na Gran Prix F1 – Chin

W akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Promocja trwa do niedzieli 15 kwietnia do godz. 15:00, czyli do rozpoczęcia się GP Chin. I właśnie do tego momentu mamy czas na zawarcie kuponu, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia na ten wyścig. Bukmacher dopuszcza natomiast kupony przedmeczowe, na żywo, pojedyncze oraz kombi, ale właśnie zdarzenia muszą być w obrębie GP Chin.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka za jaki zostanie zawarty kupon jest dowolna. Jednak wszystkie kupony, które zostaną zawarte za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułOdbierz dodatkowe 25 PLN od bukmachera Forbet
Następny artykułForbet podwyższa wygraną o 12% – 16 kwietnia (wtorek)
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.