Jedno z środowych pojedynków podczas turnieju Pań w Dubaju będzie to konfrontacja pomiędzy Caroline Garcią z Elise Mertens. Nie da się ukryć, ze faworytką tego pojedynku jest ta druga zawodniczka, która nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygraniem tego meczu.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Pierwszy argument przemawiają za Mertens jest to dosyć spora różnica w rankingu. Garcia zajmuje czterdziestą siódmą pozycję, zaś Elise jest to osiemnasta rakieta rankingu WTA.

Trzeba również zobaczyć, ze Garcia na hardzie nie radzi sobie za dobrze. W dwóch ostatnich sezonach ta zawodniczka więcej przegrywała spotkań na tej nawierzchni niż ich wygrywała. Zupełnie inaczej to wszystko wygląda po stronie Mertens, która swoje najlepsze rezultaty osiąga na hardzie. W tym sezonie bilans tej zawodniczka to 9/1.

Mertens w każdym elemencie góruje nad swoją rywalką i nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygraniem tego meczu” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Obecna dyspozycja również zdecydowanie przemawia za Garcia, któa w tym sezonie nic wybitnego nie pokazuje. Nie zaliczając turnieju w Dubaju maglarnie przegrywqała swoje mecze. Owszem w dwóch meczach tego trunieju sprawiła niespodziankę przede wszystkim w pierwszej rundzie, ale nie spodziewam się, aby ta sztuka udała się tej zawodnicze podczas tej rywalizacji.

Tym bardziej, że Mertens prezentuje bardzo dobrą dyspozycję. W Australian Open doszła do piątej rundy. Do tego wygrała imprezę Gippsland Trophy, gdzie to ogrywała, m.in. Osakę, Kanepi, czy też Svitolinę. Podczas imprezy w Dubaju również regularnie wygrała dosyć pewnie swoje mecze.

Owszem mecz bezpośrednie przemawiają za Garcią. Jednak patrząc na osiągane wyniki przez obie zawodniczki wyniki i ich obecny potencjał w roli wyraźnej faworytki stawiają Mertens.

Spotkanie Garcia – Mertens można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Garcia – Mertens21.30STS
Poprzedni artykułZwrot stawki co tydzień za kupony od STS. Extra 50 PLN
Następny artykułBonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 30 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.