Już 3 lipca rozpocznie się trzydziesta czwarta kolejka PKO Ekstraklasy. Na tą okazję bukmacher Betclic Polska przygotował graczom limitowa ofertę promocyjną „Piłkarski Jackpot”, w której to można wygrać, aż 10 000 PLN.

Darmowa dla typerów PKO Ekstraklasy

Darmowy bonus dla typerów PKO Ekstraklasy

Nie da się ukryć, że hit trzydziestej czwartej kolejki PKO Ekstraklasy będzie to mecz w Poznaniu, a tam dojdzie do rywalizacji pomiędzy Lechem z Legią. Wojskowi są już o włos od tytuł Mistrzowskiego, zaś Kolejorz cały czas walczą o wicemistrzostwo Polski.

Jesteś typerem PKO Ekstraklasy? Jak ta to oferta promocyjna bukmachera Betclic Polska jest prosto dla Ciebie. Bowiem w akcji „Piłkarski Jackpot” typerzy oprócz wygranej gotówki mogą otrzymać dodatkowe środki, a pula nagród wynosi 10 000 PLN.

Typer, który chce skorzystać z tej oferty promocyjnej musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać do 3 lipca do godziny 18:00. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zrealizowanie dwóch prostych czynności. Najpierw zalogować się na swoje konto na www.Betclic.pl, a następnie kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce „Piłkarski Jackpot”.

Typer PKO Ekstraklasy

Następnie pozostaje już graczom obstawienie meczy. W ramach oferty „Piłkarski Jackpot” kwalifikują się wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO. Obowiązkowo musi na nich znajdować się równa ilość ośmiu zdarzeń. Wszystkie typy muszą koniecznie pochodzić z zmagań trzydziestej czwartej kolejki PKO Ekstraklasy.

Podczas najbliższej kolejki w najwyższej fazie rozgrywkowej w Polsce powalczą ze sobą:

  • ŁKS Łódź vs Wisła Kraków
  • Korona vs Arka Gdynia
  • Raków vs Zagłębie
  • Lech vs Legia
  • Lecha vs Cracovia
  • Pogoń vs Jagiellonia
  • Piast vs Śląsk
  • Wisła Płock vs Górnik

Istotne jest to, że na każde wyżej wspomniane spotkanie wszyscy gracze mogą oddać wyłącznie podstawowe typy, tj. 1 lub x lub 2, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis. Pamiętać trzeba, że koniecznie muszą one pochodzić z oferty przedmeczowej.

Obstawianie bez podatku legalnie – Betfan kod promocyjny na bonus

Poza tym dobrą informacją na pewno jest fakt, że gracze mają prawo zagrać nawet pięć kuponów promocyjnych. Chociaż trzeba wiedzieć, że stawka każdego z nich nie może wynosić mniej niż 10 PLN.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypują mecze z trzydziestej czwartej kolejki PKO Ekstraklasy, a poza tym zakłady spełniają powyższe warunki promocji to oprócz wygranej gotówki otrzymają extra środki. Na pewno jest o co walczyć, bowiem pula nagród wynosi, aż 10 000 PLN.

Bonus startowy w Betclic Polska do 550 PLN na start.

Bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na start. A mianowicie wszyscy typerzy mogą rozpocząć obstawienie meczy bez żadnego ryzyka. Użytkownik, który chce skorzystać z Cashbacka koniecznie musi wpisać specjalne hasło promocyjne –>>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jak zakład okaże się przegrany to gracz nie odczuje straty żadnej gotówki. Bowiem bukmacher Betclic dokona mu zwroty stawki. Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto gracza to 550 PLN.

Typerzy, którzy już posiadają konto u wspomnianego operatora będą mogli skorzystać chociażby z akcji „Multi+”. Wystarczy obstawiać mecze, aby liczyć póżniej na większa wygraną. Najwyższa premia jaka może zostać przyznana na konto gracza, to aż 50%.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakład bez ryzyka do 230 PLN w STS z kodem promocyjnym
Następny artykułBonus na Gran Prix Austrii od bukachera STS. Pewne 20 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.