W piątek rozpoczną się zmagania dwudziestej szóstej kolejki LOTTO Ekstraklasy. W związku z ty bukmacher LvBet przeprowadza konkurs dla swoich graczy, w którym można wygrać nawet 15 000 PLN.

Bonus, promocja, konkurs na LOTTO Ekstraklasę. Nagroda główna 15 000 PLN

Bonus, promocja, konkurs na LOTTO Ekstraklasę. Nagroda główna 15 000 PLN

W konkursie mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty. Kupony można oddać do piątku do godziny 17:59, czyli momentu pierwszego rozpoczęcia spotkania dwudziestej szóstej kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Swojego udziału w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Wystarczy jedynie oddać kupon, na którym będą znajdować się jedynie wszystkie zdarzenia z dwudziestej szóstej kolejki LOTTO Ekstraklasy. Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 10 PLN. Jednak środki za jaki zostanie zwarty kupon muszą pochodzić z konta głównego.

Podczas tej promocji bukmacher dopuszcza jedynie zdarzenia 1 x 2 (typy tylko na zwycięstwo gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości).

A trzeba oddać typy na poniższe mecze:

Wisła Płock – Pogoń Szczecin Piątek 18:00
Lech Poznań – Górnik Zabrze Piątek 20:30
Jagiellonia Białystok – Korona Kielce Sobota 15:00
Zagłębie Sosnowiec – Lechia Gdańsk Sobota 18:00
Legia Warszawa – Śląsk Wrocław Sobota 20:30
Zagłębie Lubin – Arka Gdynia Niedziela 15:30
Piast Gliwice – Miedź Legnica Niedziela 15:30
Wisła Kraków – Cracovia Kraków Niedziela 18:00

forbet freebet
Darmowy bonus bez depozytu w Forbet

Każdy typer w tej promocji może oddać cztery kupony. Lecz na jednego gracza przypada tylko jeden bonus w ramach konkursu.

Jest o co walczyć z pewnością. Ponieważ nagroda główna w tym konkursie wynosi 15 000 PLN. Otrzymaną ją typer, który poprawniej wytypuje wszystkie spotkania dwudziestej szóstej kolejki LOTTO Ekstraklasie. Graczowi, któremu:

  • zdarzy się jeden błąd otrzyma – 3 000 PLN
  • zdarzą się dwa błędy otrzyma – 10 PLN

Ewentualne nagrody trafią na konto gracza najpóźniej w dniu 18.03.19 do godziny 17:00.

Przyznany bonus podlega 1-krotnemu wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS zmniejsza stawki na przegrane kupony ze sportów wirtualnych
Następny artykułBonus za pierwszą wpłatę od bukmachera STS
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.