Przed nami ciekawa noc z MMA, ponieważ zostanie rozegrana gala „UFC Fight Nigh”. Z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował pewny promocję graczom, w której to nagradza typerów za obstawienie meczy.

Pewniak na UFC Fight Night w Fortunie

Pewniak na UFC Fight Night w Fortunie

Nie da tak dawno mogliśmy emocjonować się galę UFC 249. Teraz przed nami kolejne starcia. Podczas dwóch najbliższych dni zostaną rozegrane, takie mecze, jak chociażby Smith A. vs Teixeira G., Roberson K. vs Vettori M.,Hill J. vs Farias de Abreu K. oraz Hill J.vs – Farias de Abreu K.

Z tej okazji bukmacher Fortuna nagradza swoich aktywnych taperów za obstawienie meczy. Wystarczy zagrać zakład AKO, na którym to będzie minimum jedno zdarzenie z „UFC Fight Night”, aby otrzymać darmowe 20 PLN in to bez znaczenia, jak zakład okazał się wygrany.

Promocja „Pewniak na UFC Fight Night” dostępna jest graczom od 13 do 14 maja do godziny 23:59, a swojego udziału w niej nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani tym bardziej się zapisywać.

Bonus na UFC

W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO lub MAXIKOMBI, na których to mają prawo znajdować się wyłącznie typy z oferty przedmeczowej.

Drugi warunek konieczny, jaki gracz musi spełnił jest taki, ze na kuponie musi znajdować się minimum jeden typ związany z UFC Fight Night. Gracz ma prawo mieć na zakładzie zdarzenia z innej kategorii, ale musi mieć a uwadze, że obowiązkowo muszą one zostać rozliczone do 14 maja do godz. 09:00.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka zakładu natomiast nie może być mniejsza niż 20 PLN. Kupony zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

Gracz, który zagra kupon spełniający powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie 20 PLN i to nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

eFortuna jaki jest kod bonusowy?

Bukmacher eFortuna posiada bardzo ciekawy pakiet startowy już na sam początek dla wszystkich graczy. Bowiem typer, który wpisze specjalne hasło promocyjne —>>> BETONLINE dokona aktywacji pakietu powitalnego, a w ramach niego już na sama start można otrzymać.

Bonus bez wpłaty własnej wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Gracz, który natomiast dokona swojego pierwszego depozytu otrzyma bonus równowartości wpłaty, aż do
W dodatku to nie wszystko. Bowiem pierwszy zakład u tego operatora jest objęty Cahbackiem, czyli zakładem bez ryzyka, aż do

Warto jest podkreślić, że ten operator w swojej ofercie posiada inne promocje, jak chociażby „Happy Hours”, w której to gracze i to przez cały dzień mogą obstawiać bez żadnego ryzyka.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowa gotówka za obstawienie Esportu od Betclic.
Następny artykułWygrywaj więcej u bukmachera STS. Co tydzień extra bonusy dla typerów.
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.