Bukmacher STS przygotował specjalny bonus dla swoich graczy za obstawienie meczy. Każdy typer może włączyć się w walce w o nagrody w konkursie „Akcja rankingowa. Obstawiaj i wygraj podwójnie”, gdzie to pula nagród wynosi 15 000 PLN.

Turniej na sporty wirtualne i Betgames

Turniej na sporty wirtualne i Betgames

Nie da sie ukryć, że obecnie obstawienie meczy jest bardzo trudne. To wszystko wynika z tego, że zdecydowana większość lig jest zawieszona, a tym samym mecze nie są rozgrywane.

Jednak bukmacher STS posiada w swojej ofercie nie tylko zakłady na obstawienie meczy. Ponieważ gracze mogą obstawiać chociażby sporty wirtualne oraz grać w karty, czyli w Betgames. Dostępne są tam użytkownikom i to za legalne pieniądze takie gry, jak poker online, wojna oraz bakarat.

W związku z tym wspomniany operator przygotował specjalny konkurs swoim graczom, w którym za obstawienie sportów wirtualnych grę w gry karciane każdy typer może łączyć się o nagrody. Łącznie bonusy trafią do stu graczy, którzy uzbierali najwięcej punktów. Pula nagród to, aż 15 000 PLN.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niego zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie kliknięci w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce „Akcja rankingowa. Obstawiaj i wygraj podwójnie”.

Konkurs z nagrodami dla graczy

Bukmacher STS w ramach tej oferty dopuszcza kupony SOLO i AKO z kursem łącznym nie mniejszym niż 1.50, na którym to będą wyłącznie typy z:

  • sportów wirtualnych
  • Betgames, czyli pokera, wojny i bakarat
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka minimalna zakładu to 5 PLN, ale z promocji automatycznie są wykluczone wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Za każdy zagrany zakład gracz otrzymuje punty:

  • za kupony przegrane – stawka x 0,88
  • za kupony wygrane – stawka x kurs x 0,88

Łącznie w ramach tej oferty promocyjnej nagrody trafią do stu graczy którzy uzbierali najwięcej punktów:

PozycjaWysokość bonusu
1 Miejsce3 000 PLN
2 Miejsce2 000 PLN
3 Miejsce1 250 PLN
4-5 Miejsce750 PLN
6-10 Miejsce500 PLN
11-15 Miejsce250 PLN
16-25 Miejsce100 PLN
26-50 Miejsce50 PLN
51 – 100 Miejsce25 PLN

Bonusy na kontach najlepszych typerów znajdą się najpóźniej do dnia 24 kwietnia 2020 r. do godz. 23:59.

Kod promocyjny w STS:

Bukmacher STS oferuje każdemu graczowi pakiet powitalny, w którego skład wchodzą chociażby darmowe środki o wartości 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Na kolejną premię może liczyć kolejny gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu. Wówczas wspomniany operator przyznaje bonus równowartości depozytu, a maksymalnie można otrzymać nawet 1200 złotych.

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wyłącznie w momencie, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Należy mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.

Nie można zapominać, że w dalszym ciągu mecze można obstawiać wyłącznie przez internet online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus za obstawienie sportów wirtualnych od bukmachera Fortuna.
Następny artykułDarmowy bonus za obstawienie meczy od Fortuny.
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.