Branża bukmacherska to dynamicznie rozwijający się rynek, na którym powstaje coraz więcej nowych, a zarazem konkurencyjnych zakładów bukmacherskich. Zawieranie zakładów wzajemnych na wydarzenia sportowe cieszy się coraz większą popularnością graczy, dlatego bukmacherzy urozmaicają swoje oferty w celu pozyskania stałych klientów. Do legalnych bukmacherów, którzy pomimo krótkiej działalności w branży zakładów wzajemnych znajdują uznanie graczy oraz ekspertów branży bukmacherskiej należy bukmacher Totalbet.

bukmacher online totalbet
Zakłady bukmacherskie w internecie – Totalbet Polski bukmacher

Oferta bukmachera totalbet

Bukmacher Totalbet umożliwia swoim graczom zawieranie zakładów przedmeczowych, na żywo, pojedynczych, specjalnych, systemowych i akumulowanych. Wśród kilkunastu dyscyplin sportowych najpopularniejszą i najbardziej rozbudowaną jest piłka nożna. Klienci mogą zawierać zakłady nawet na niszowe ligi, tj. liga omańska czy gibraltarska lub na mecze amatorskie. Poza dyscyplinami sportowymi bukmacher totalbet oferuje wydarzenia polityczne lub kulturowe.

Ponadto w ofercie firmy znajdują się coraz popularniejsze e-sporty, które umożliwiają zawieranie zakładów na najpopularniejsze gry, tj. Counter Strike, DOTA 2, Overwatch czy Starcraft. Bukmacher Totalbet wyróżnia się niezwykle funkcjonalnym cashoutem, który umożliwia zamknięcie kuponu w każdym wybranym przez gracza momencie. Oferowany cashout charakteryzuje się brakiem ograniczeń, dzięki czemu gracz ma możliwość zamknięcia kuponu przy najkorzystniejszym dla siebie rezultacie.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus powitalny bukmachera Totalbet

Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z oferty bukmachera Totalbet otrzymają następujące bonusy startowe:

  • freebet o wysokości 25 zł. Wymóg regulaminowy narzuca graczowi konieczność pełnej rejestracji oraz obstawienia kuponu z kursem 2.0. Bonus nie podlega obrotowi, dzięki czemu gracz ma możliwość natychmiastowej wypłaty wygranej.
  • premię od depozytu – polega na podwojeniu pierwszej wpłaty. Maksymalna wartość podwojenia to 500 zł. W celu otrzymania bonusu gracz musi obstawić kwotę pierwszej wpłaty na kupon o łącznym kursie 2.0. Kwota bonusu podlega sześciokrotnemu obrotowi w ciągu 60 dni od daty jego otrzymania.

Gracze mogą dodatkowo skorzystać z oferty promocyjnej Total Boost, która dotyczy zakładów specjalnych z najbardziej atrakcyjnymi kursami na więcej niż jedno zdarzenie.

Totalbet czy warto?

Polski bukmacher Totalbet to firma charakteryzująca się dynamiczną polityką marketingową oraz sprawnym systemem biznesowym, o czym świadczy rosnące zainteresowanie graczy ofertą bukmachera. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, bukmacher Totalbet udostępnił aplikację mobilną umożliwiającą graczom stały kontakt z serwisem. W najbliższym czasie firma zapowiedziała uruchomienie podglądu spotkań live (tzw. streamy), które mają usprawnić dział meczów na żywo.

Obecnie zawieranie zakładów na żywo wspierane jest wizualizacjami wydarzeń sportowych oraz szczegółowymi statystykami. Ponadto bukmacher Totalbet posiada rozbudowany system płatności zawierający m.in. cieszące się coraz większą popularnością portfele elektroniczne.

Poprzedni artykułBukmacher Fortuna – opinie, bonusy, kod promocyjny
Następny artykułOpinie o Polskich legalnych bukmacherach online
Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce. Tylko opisy, recenzje, promocje i bonusy bukmacherów, którzy mają zezwolenie Ministra Finansów na działalność bukmacherską w internecie.