Bukmacher Betclic oferuje wszystkim graczom najnowszą promocją za obstawienie meczy tenisowych „Tenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN”. W ramach tej akcji na konto każdego użytkownika zostanie zwrócona gotówka za przegrane zakłady.

Zwrot podatku od Betclic. Bonus do 100 PLN

Zwrot podatku od Betclic. Bonus do 100 PLN

A niewątpliwie jest co typować, gdyż meczy tenisowych nie brakuje. Wynika to z tego, że sezon tenisowy się rozkręca i jest coraz więcej spotkań. W tym przed nami ostatecznie rozstrzygnięcia podczas Australian Open, a tam kapitalnie spisuje się Iga Świątek.

Dodatkowo każdy z typerów ma prawo skorzystać z oferty promocyjnej „Tenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN”, a jest ona aktywna wyłącznie w dniach od 24 do 30 stycznia do godziny 23:59. Jednak gracz, który chce z niej skorzystać musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl i to jeszcze przed zagraniem kuponu.

Gwarantowane 100 PLN za obstawienie meczy z tenisa:

Warunki promocji „Tenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN” są niezwykle proste i czytelne dla każdego. Wystarczy przecież zagrać kupon SOLO i AKO, który koniecznie musi spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z tenisa, ale mogą one pochodzić z dowolnej kategorii, jak np. gra pojedyncza/debel/mix
  • typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo
  • kurs zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Natomiast, jeśli zakład okaże się wygrany to super! Cała wygrana znajdzie się na koncie użytkownika. Natomiast w przypadku przegranych zakładów za każdy razem typer może liczyć na zwrot podatku. Łączny bonus, jaki może wynieść maksymalnie to nawet 100 PLN.

Kod promocyjny w Betclic Polska 2022:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną na sam start, gdzie to można liczyć na pierwszy bezpieczny kupon. Cashback będzie aktywny pod warunkiem jedynie, gdy użytkownik wpisze kod promocyjny –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik w żadnym wypadku nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna rozdaje bonusy wszystkim swoim graczom. Pewne 90 PLN
Następny artykułLegalny bukmacher eFortuna zwiększa wygrane dla graczy za obstawienie UFC 271
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.