Przed nami ostatni turniej w tym sezonie w Winston – Salem. W związku z tą imprezą bukmacher LvBet oferuję promocję skierowaną do swoich graczy, w której oferuje kupony bez depozytu.

Większe wygrane o 14% u bukmachera LvBet

Większe wygrane o 14% u bukmachera LvBet

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom podczas trwania turnieju w Winson – Salem, czyli w dniach od 19 do 25 sierpnia. Chcąc wziąć w niej udział nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani też się zapisywać.

Wystarczy w tej akcji zagrać kupon pojedynczy lub wielozdarzeniowy, na których mogą znajdować się zarówno zdarzenie z oferty pojedynczej jak i LIVE. Kurs typu jak i kuponu nie jest określony, więc bukmacher daje tutaj szerokie pole manewru swoim graczom.

Typy na kuponie promocyjnym mogą znajdować się jedynie zdarzenia z turnieju panów w Winston – Salem.

Stawka kupony jest dowolna, ale warto jest pamiętać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Poza tym w akcji nie biorą udziału kupony systemowe oraz z wykorzystaną opcją Cashout.

darmowy kod promocyjny

Warto jest pamiętać, że każdy gracz w ramach tej akcji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Bukmacher LVbet automatycznie zwiększy wygraną swoim graczom o 14% pod warunkiem, ze zagrany kupon lub kupony spełniają powyższe warunki, a także zostaną rozliczone jako wygrane.

LvBet darmowy kod promocyjny dla graczy:

Bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus w wysokości 20 PLN na start nowym graczom. Darmowe środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Chcąc otrzymać ten bonus wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym! To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji bonusu bez depozytu.

Dodatkowo po dokonaniu dwóch pierwszych depozytów można otrzymać łączny bonus nawet do 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCashback do 500 PLN u bukmachera BetClic na start
Następny artykułDarmowe kody promocyjne u legalnych bukmacherów
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.