Bukmacher STS wychodzi naprzeciwko swoim graczom, którzy dokonują zawarcia kuponów na sporty wirtualne. Bowiem zmniejsza przegrane, operator dokona zwrotu połowy stawki za trzy pierwsze przegrane kupony.

Mniejsze przegrane na sporty wirtualne

Mniejsze przegrane na sporty wirtualne

W promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu.

Promocja trwa do odwołania, ale składa się z okresów rozliczeniowych, które trwają od poniedziałku do niedzieli. Na przestrzeni całego tygodnia bukmacher dokonuje zsuwania kuponów. Jeżeli okaże się, że mamy więcej niż trzy przegrane kupony zawarte na sporty wirtualne to dokona nam zwrotu połowy stawki za trzy pierwsze przegrane kupony.

etoto freebet
Darmowy zakład w Etoto. Kod promocyjny: BETONLINE

Jednak należy pamiętać, że na kuponie muszą znajdować się jedynie kupony ze sportów wirtualnych. Mogą być to zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe. Do promocji nie trzeba nigdzie się zgłaszać, ani zapisywać. Bowiem wystarczy, że na naszym kuponie będą znajdować się zdarzenia ze sportowych wirtualnych.

Jeżeli idzie o stawkę kuponu to jest ona dowolna. Jednak środki zawarte muszą pochodzić z salda głównego. Bukmacher wyklucza wszystkie kupony, które zostaną zawarte za freebety bądź inne środki bonusowe.

Otrzymaną wartość będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotem, wartością, jaką przyznał bukmacher STS. Jednak należy pamiętać, że w obrocie biorą jedynie udział te kupony, które zostały rozliczone, jako wygrane. A ich kurs każdego z nich był większy niż 1.91.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułWiększe wygrane z Forbet w marcu o 14%
Następny artykułTypuj LOTTO Ekstraklasę i wygraj 15 000 PLN.
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.