Bukmacher STS oferuje darmowy voucher w wysokości 40 PLN na zakłady bukmacherskie i to bez dokonanie żadnej wpłaty. Należy jedynie pobrać aplikację mobilną, a następnie wyrazić chęć otrzymania bonusu. To sprawi, że bukmacher przyzna darmowe środki na zakłady bukmacherskie.

Darmowy voucher u bukmachera na dzisiaj

Darmowy voucher u bukmachera na dzisiaj

Akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają konto u bukmachera STS. Jednak wcześniej nie korzystali z aplikacji mobilnej tego operatora.

Promocja dostępna jest dla graczy do dnia 10 lipca do godz. 23:59.

Chcąc otrzymać darmowy bonus właśnie do tego dnia musimy pobrać aplikację mobilną. Trzeba to zrobić ze strony bukmachera STS, a następnie ją zainstalować. W żadnym wypadku nie jest to trudny zadanie, a poza tym nie zajmuje dużo czasu.

Następnie trzeba zalogować się na aplikacji w bocznym menu kliknąć w opcję: „bonusy i akcje”. To sprawi, że voucher w wysokości 40 PLN trafi na konto gracza.

Otrzymane środki będzie można wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

darmowa gotówka u legalnego bukmachera. kod promocyjny BETONLINE
darmowa gotówka u legalnego bukmachera. kod promocyjny BETONLINE

Pakiet na start bez wpłaty

Osoba, która nie posiada konta u bukmachera może skorzystać z promocji dla nowych graczy. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, a w zamian operator przyzna darmowy bonus w wysokości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Co istotne w tym wszystkim nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby cieszyć się z darmowych środków na grę.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułEuropejskie puchary promocja u bukmachera Forbet
Następny artykułSTS bonus powitalny na zakład bez ryzyka na start do 200 PLN.
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.