Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera STS to jest to dobra okazja, żeby je założyć, ponieważ już na start ten operator posiada szeroką ofertę powitalną. W tym zakład bez ryzyka do 200 PLN.

STS bonus powitalny na zakład bez ryzyka na start do 200 PLN.

Najnowszy pakiet promocyjny skierowany jest do wszystkich graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera STS. Chcąc skorzystać z tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału.

Promocja trwa do 21 lipca do godz. 23:59.

Polega na założeniu konta na stronie internetowej bukmacher STS. Nie zajmuje to zbyt wiele minut, ponieważ proces jest niezwykle prosty, ponieważ wystarczy podać swoje podstawowe dane jak, m.in. imię i nazwisko.

STS Kod promocyjny

Jednak trzeba pamiętać, żeby wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji. Ponieważ zostanie aktywowany od razu zakład bez ryzyka, a poza tym wówczas trafi na konto gracza bonus i to bez dokonania żadnej wpłaty w wysokości 29 PLN.

Następnie wystarczy już dokonać pierwszej wpłaty, a potem wystarczy już tylko zagrać kupon. Jednak należy pamiętać, że kupon promocyjny musi zostać zagrany za środki własne!

Jak okaże się, że faworyci Cię zawiedli to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie 200 PLN. Natomiast przy wygranym kuponie cała kwota trafi na Twoje konto.

darmowa gotówka u legalnego bukmachera. kod promocyjny BETONLINE
darmowa gotówka u legalnego bukmachera. kod promocyjny BETONLINE

Należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą zostać rozliczone najpóźniej do 23 lipca do godz. 23:59.

Oferta bukmachera STS:

Nie da się ukryć, że oferta zarówno przedmeczową jak i na żywo jest niezwykle bogata, gdzie każdy typer powinien cos znaleźć dla siebie.

Dodatkowo gracze tego operatora mogą korzystać w pełni legalnie z TV STS, gdzie mogą oglądać wydarzenia sportowe online.

Poza tym dostępna jest aplikacja mobilna tego operatora.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS darmowy bonus 40 PLN z aplikacji mobilny
Następny artykułCashback do 500 PLN u bukmachera BetClic na start
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.