Furorę w internecie obecnie robi Betgames w STS. Użytkownicy tam mogą legalnie grać chociażby w pokera. Co jest wręcz nowością na polskim rynku i to za prawdziwą gotówkę. Dodatkowo typerzy mogą liczyć na promocję ,w której mnożna otrzymać nawet 25 złotych. To wszystko w akcji „Bezpieczne 25 PLN”.

STS Betgames online. Bonus bez depozytu

STS Betgames online. Bonus bez depozytu

Akcja skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a do tego wcześniej dokonał gracz minimum jednej wpłaty,

Promocja „Bezpieczne 25 PLN” dostępna jest graczom do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich dostępny jest od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Użytkownik, który chce wziąć udział w tej akcji koniecznie musi do niej dołączyć. Zrobić to można jedynie poprzez zalogowanie się na stronie www.STS.pl, a następnie dołączenie do tej akcji w zakładce „Bezpieczne 25 PLN”, która znajduje się w sekcji „Bonusy„.

Warto jest mieć na uwadze, że w Betgames można grać legalnie w gry karciane, jak chociażby pokera online, wojnę, czy też bakaret. Gracze tam mogą obstawiać za prawdziwą gotówkę i ją wygrywać.

W ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie zakłady pojedyncze, tzw. SOLO. Koniecznie na nich muszą znajdować się jedynie typy z Betgames. Jednak należy mieć na uwadze, że kurs łączny nie może wynieść mniej niż 2.00.

Bukmacher STS na koniec każdego okresu rozliczeniowego dokona zsuwania stawek, a następnie przyzna bonus o wartości 10%:

Przykład: Całkowita łączna stawka za przegrane kupony wyniosła 24 złotych, a w zamian typer otrzyma premię o wartości 24 złotych.

Każdy użytkownik co tydzień może otrzymać jeden bonus, który maksymalnie może wynieść 25 złotych.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Pewny zakład w STS poker

Każdy użytkownik może liczyć w dodatku codziennie na zakład bez ryzyka w Betgames bez względu na grę karcianą, promocja dotyczy gier jak poker online, wojna i bakarat. Wystarczy zagrać zakład z kursem nie mniejszym niż 1.90, aby w razie przegranej otrzymać zwrot stawki 20 złotych.

STS kod promocyjny na start

Bukmacher STS oferuje na start swoim graczom następujący pakiet powitalny:

  • freebet do wykorzystania na zakłady bukmacherskie o wartości 29 PLN bez wpłaty własnej
  • bonus równowartości pierwszego depozytu, gdzie to maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN

Pakiet powitalny zostanie aktywowany pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 25 złotych dla każdego gracza od STS Betgames. Poker online w Polsce.
Następny artykułBonus za obstawienie meczy z E-sportu od STS.
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.