W związku z rozpoczynającym się Turniejem Czterech Skoczni legalny bukmacher Fortuna oferuje graczom promocję „Czołowa Trzydziestka”. W ramach tej akcji wspomniany operator nagrodzi trzydziestu graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów.

Darmowy bonus 2020 na skoki narciarskie

Darmowy bonus 2020 na skoki narciarskie

Ta akcja skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej typer dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Użytkownicy z tej promocji mogą skorzystać w dniach od 29.12.2019-06.01.2020. Trzeba jednak mieć na uwadze, że do te akcji trzeba się zapisać. Dokonać tego można wyłącznie podczas zakładania kuponu poprzez zaznaczenie opcji „dodaj do mistrzostw”.

Bukmacher Fortuna w ramach akcji „Czołowa Trzydziestka” dopuszcza zakłady:

  • pojedyncze
  • wielozdarzeniowe

Jednak warto jest mieć na uwadze, że na kuponie mogą znajdować się wyłącznie typy z oferty przedmeczowej z skoków narciarskich!! Jest z czego na pewno wybierać, ponieważ skoczkowie rywalizacją obecnie podczas turnieju Czterech Skoczni.

polski bukmacher betfan online
Obstawianie bez podatku legalnie – Betfan kod promocyjny na bonus

Konkurs polega na zbieraniu punktów, a są one przyznawana w następujący sposób:

  • wygrane kupony: x1,
  • wygrane kupony o stawce >10: x2
  • wygrane kupony o kursie >5: x3

W ramach promocji „Czołowa Trzydziestka” bukmacher Fortun nagrodzi trzydziestu graczy, którzy spełniają powyższe warunki promocji. Tabela z podziałem na nagrody przedstawia się następująco:

L.p.PozycjaNagroda
1.1-10 MiejsceVoucher 500 PLN do Media Markt
2.11 – 20 MiejsceVoucher 300 PLN do Empiku
3.21 – 30 MiejsceVoucher 100 PLN do Empiku

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna 2020 za darmo:

Bukmacher Fortuna online oferuje graczom na start chociażby darmowe środki o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Gracz, który dokonał natomiast pierwszego depozytu otrzyma bonus równowartości wpłaty. Użytkownik maksymalnie może otrzymać 1000 PLN. Dodatkowo pierwszy zakład wówczas jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka, aż do 115 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne jedynie pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnymi. Warto jest mieć na uwadze fakt, że kod promocyjny można wpisać jedynie podczas zakładania konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPKO Ekstraklasa. Bonusy bukmacherskie – grudzień 2019. Pula nagród 10 000 PLN
Następny artykułPromocja „20 + 20” za rejestrację dla każdego i bonus do 5000 PLN od TotalBet.
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.