Interesuje cię rejestracja konta w BetClic? Dowiedz się dosłownie w ciągu chwili, jak założyć profil do obstawiania meczów i jakie warunki należy spełnić, by zostać typerem na tej stronie internetowej!

Rejestracja w BetClic. Jak założyć konto?
Rejestracja w BetClic. Jak założyć konto?

Rejestracja w BetClic Polska

Konto w BetClic można założyć teraz zupełnie legalnie, a wszystko dlatego, że bukmacher posiada już licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności w Polsce. To bardzo istotne, ponieważ gra u nielegalnych bukmacherów jest niezgodna z przepisami i potrafią wpędzić nas w poważne tarapaty. 

Nie musisz mieć doświadczenia bukmacherskiego, żeby poradzić sobie z założeniem konta w BetClic Polska. Wszystko trwa bardzo szybko, a z racji tego, że strona dostępna jest po polsku – trudno czegoś nie zrozumieć. 

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Do rejestracji potrzebujemy jedynie skanu dokumentu tożsamości oraz wpisania kilku podstawowych danych na nasz temat. W przyszłości prawdopodobnie będzie też można wykorzystać kod promocyjny BetClic, ale jeszcze jest zdecydowanie za wcześnie, by o tym mówić. 

Nie ma żadnego znaczenia za pośrednictwem jakiego urządzenia dokonasz rejestracji w BetClic. Możesz to zrobić przez smartfona, tablet czy komputer, a i tak będziesz mógł korzystać z oferty tego buka na każdej platformie! 

Betclic bukmacher online w Polsce

Rejestracja w BetClic jest całkowicie darmowa. Gracz nie ponosi żadnych kosztów za stworzenie konta gracza i dokonywanie depozytów czy wypłatę wygranych. Oczywiście, trzeba liczyć się z podatkiem bukmacherskim, ale jest to już decyzja władz państwowych, a nie osób decyzyjnych u bukmachera. 

Każdy ma prawo do założenia tylko jednego profilu w BetClic. Jeżeli masz już tam konto, ale po prostu nie pamiętasz danych logowania, napisz do supportu i wyjaśnić, na czym polega twój problem. Jeżeli tylko wszystko będzie w porządku, powinieneś w bardzo szybkim czasie uzyskać fachową pomoc! 

Nic, rzecz jasna, nie stoi na przeszkodzie, by posiadać profile na kilku stronach do obstawiania. Jeżeli gracie już w BetClic, możecie też spróbować sił chociażby w Etoto


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. BEM Operations Liqmited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułOpinie graczy o BetClic 2019
Następny artykułPolska strona internetowa BetClic