Bukmacher STS oferuje gracz specjalną akcję promocyjną, w której to można otrzymać dodatkowe środki oprócz wygranej. Jest na pewno o walczyć, ponieważ pula nagród wynosi, az 30 000 PLN. Wystarczy obstawiać mecze z piłkarskiej Ligi Narodów, aby otrzymać dodatkowe środki.

Wygrywaj podwójnie w STS. Bonusy na Ligę Narodów

Wygrywaj podwójnie w STS. Bonusy na Ligę Narodów

W dodatku jest co typować, ponieważ oferta bukmachera STS na zmagania w Lidze Narodów jest bardzo bogata, aby poza tym czekają, nas bardzo ciekawe potyczki, jak m.in. Włochy vs Holandia, Chorwacja vs Francja oraz Polska vs Bośnia i Hercegowina.

Typer, który chce wziąć udział w tej ofercie koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Dodatkowo trzeba pamiętać, ze akcja „Do podziału 30 000 PLN na Ligę Narodów” dostępna jest typerom do 14 października do godziny 23:59.

Obstawiaj i wygrywaj dodatkową gotówkę

Wspomniana promocja polega na zagraniu za minimum 15 PLN zakładu SOLO, na którym musi być wyłącznie typ oferty przedmeczowej na zmagania w piłkarskiej Lidze Narodów.

Użytkownik musi oddać wyłącznie typ na dokładny końcowy wynik dowolnego meczu w ramach wspomnianych rozgrywek.

Obstawianie bez podatku legalnie – Betfan kod promocyjny na bonus

Twój zakład okazał się wygrany? Super. Gracz otrzyma całą kwotę, a poza tym będzie mógł liczyć na bonus, ponieważ użytkownicy podzielą pomiędzy sobą pulą nagród, która wynosi 30 000 PLN. Dodać jest warto, ze gracze mogą liczyć nawet na 5 bonusów.

Bonus startowy u bukmachera STS:

Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera STS. Warto jest wiedzieć, ze te zakłady bukmacherskie ma bardzo ciekawy pakiet powitlany dla graczy, w którym to na start można otrzymać łączny bonus o wartości 1229 PLN.

Jeśli chcesz dokonać aktywacji pakietu powitalnego koniecznie musisz wpisać hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, ze gracz będzie mógł liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN.

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMisja Strzelec: odbierz bonus o wartości do 120 PLN w Betclic
Następny artykułDarmowa gotówka na Bundesligę dla graczy od Betclic. Pula nagród 45 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.