Bukmacher Etoto zmniejsza przegrane dla swoich graczy na kupony z tenisa. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN zwrotu.

Zwrot do 100 PLN za przegrany kupon u bukmachera Etoto

Zwrot do 100 PLN za przegrany kupon u bukmachera Etoto

Udział w tej promocji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Należy pamiętać, że chcąc skorzystać z tej promocji należy się do niej zapisywać na stronie bukmachera Etoto jeszcze przez zagraniem kuponu.

Jest to promocja tygodniowa i trwa od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59, aż do odwołania. Jednak należy pamiętać, że na przestrzeni jednego tygodnia rozliczeniowego należy dokonać zagrania kuponu, który musi zostać rozliczony przed końcem niedzieli.

Bukmacher dopuszcza kupony zarówno pojedyncze jak i wielozdarzeniowgo, ale dopuszcza kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe. Jednak dopuszczalne są na nim zdarzenia z tenisa, zarówno mężczyzn jak i kobiet.

Kurs każdego zdarzenia znajdującego się na kuponie nie może być mniejszy niż 1.02.

Darmowa gotówka od Forbet. Kod promocyjny BETONLINE

Minimalna stawka za jaki musi zostać zagrany kupon to 50 PLN. Należy jednak pamiętać, że kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej promocji.

Gracz, który dokonał zagrania kuponu i spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym kupon został rozliczony jako przegrany to może liczyć na zwrot 25% stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

Chcąc otrzymać środki należy po rozliczeniu kuponu kliknąć w opcję POP-UP, a następnie zatwierdzić. To sprawi, że na konto gracza trafi zwrot.

Bonus za rejestrację u legalnego bukmachera bez depozytu

Bukmacher Etoto przyznaje dla nowych graczy bonus w wysokości 20 PLN i to bez dokonania wpłaty. Wystarczy założyć konto, a podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE.

To wszystko sprawi, że na konto gracza trafi 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot za przegrany kupon do 2000 PLN u bukmachera Etoto
Następny artykułBukmacher Etoto rozdaje darmowy bonus 40 PLN co weekend
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.