Z okazji Mistrzostw Europy U-21 bukmacher STS posiada ciekawą promocją dla swoich graczy. Wystarczy poprawnie wytypować wynik dowolnego spotkania, aby liczyć na środki bonusowe. Pula nagród w tej akcji to aż 21 000 PLN.

Darmowa gotówka do wygrania u bukmachera STS.

Darmowa gotówka do wygrania u bukmachera STS.

Udział w tej promocji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest jedynie podczas fazy grupowej Mistrzostw Europy U21, czyli do 24 czerwca. A chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunek podstawowy jest to zagranie kuponu pojedynczego! Musi na nim znaleźć się jedynie zakład na dokładny wynik dowolnego spotkania z fazy grupowej Mistrzostw Europy U21. Operator dopuszcza jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej.

etoto freebet
Darmowy zakład w Etoto. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 10 PLN. Kupy zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej promocji.

Każdy użytkownik w ramach tej promocji oddać maksymalnie piętnaście kuponów.

Pula nagród w tej promocji to 21 00 PLN. Zostanie ona podzielona po równo pomiędzy typerami, którzy spełniają powyższe warunki promocji, a dodatkowo ich kupon został rozliczony jako wygrany.

Darmowy bonus za rejestrację u bukmachera STS

Jeżeli nie posiadasz konto u tego operatora to jest dobra okazja, żeby je założyć. Warto jest pamiętać, że bukmacher STS przyznaje darmowy bonus za rejestrację i to bez żadnego depozytu w wysokości 29 PLN.

Chcąc go otrzymać należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE.


Bukmacher STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułNajnowszy pakiet dla nowych graczy od bukmachera Forbet. Bonus do 2000 PLN
Następny artykułZwrot za przegrany kupon do 2000 PLN u bukmachera Etoto
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.