Bukmacher STS nagradza graczy extra bonusami za obstawienie kuponów z Esportu. Wystarczy zbierać punkty, aby walczyć o dodatkową gotówkę. Pula nagród w pierwszym etapie to 5 0000 złotych.

Darmowy bonus na Esport

Darmowy bonus na Esport

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał on minimum jednej wpłaty.

Gracze z tej akcji mogą skorzystać w dniach od 20.01.2020 r. godz. 01:00 do dnia 26.01.2020 r. godz. 23:59. Jednak należy mieć na uwadze, że trzeba do tej akcji się zapisywać. Należy to zrobić po zalogowaniu się na swojego konto na stronie www.STS.pl, a następnie na podstronie akcji I etap Route to IEM Katowice 2020 – ranking 5000 PLN.

Promocja polega na zbieraniu punktów, które są przyznawane za zagrane kupony. W ramach tej akcji kwalifikują się zakłady zarówno pojedyncze oraz wielozdarzeniowe. Należy jednak mieć na uwadze, że na nich mogą znajdować się WYŁĄCZNIE zdarzenia z oferty przedmeczowej na esport.

Stawka zakładu minimalna to dwa złote. Jednak trzeba mieć na uwadze, że z promocji są wykluczone wszystkie typy zawarte za środki bonusowe.

polski bukmacher betfan online
Obstawianie bez podatku legalnie – Betfan kod promocyjny na bonus

Za kupony, które spełniają powyższe warunki promocji bukmacher STS przyznaje punkty. System punktowania przedstawia się następująco:

  • za kupony przegrane – stawka x 0,88
  • za kupony wygrane – stawka x kurs x 0,88

Łącznie w czasie jednego etapu nagrody trafią do piętnastu typerów, którzy uzbierał najwięcej punktów:

PozycjaBonus
1 Miejsce1000 złotych
2 Miejsce750 złotych
3 Miejsce500 złotych
4-6 Miejsca250 złotych
7- 10 Miejsca150 złotych

Dodatkowy bonus o wartości 100 złotych trafi do gracza, którego zakład miał najwyższy kurs łączny pod warunkiem, że został rozliczony jako wygrany.

STS bonus bez wpłaty własnej

29 złotych trafi na konto każdego gracza, który dokona rejestracji online konta u bukmachera STS oraz wpisze hasło promocyjny „BETONLINE”. Wówczas typer otrzyma tą kwotę bez wpłaty własnej.

Kolejny bonus znajdzie się na koncie użytkownika po tym jak dokona on swojej pierwszej wpłaty. Typer maksymalnie może otrzymać nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł30 złotych dla typerów za obstawienie meczy od STS
Następny artykułDarmowy bonus dla każdego gracza od Fortuny. Wygrane większe nawet o 100%!
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.