W związku z 70. Turniejem Czterech Skoczni bukmacher eForutna nagradza wszystkich swoich typerów bonusami. Wystarczy zawrzeć dowolny wręcz zakład, aby liczyć na dodatkową gotówkę i to co istotne bez znaczenia, jak został on rozliczony.

Gwarantowane 40 PLN za obstawienie skoków narciarskich od Fortuny

Gwarantowane 40 PLN za obstawienie skoków narciarskich od Fortuny

Nie od dzisiaj Turniej Czterech Skoczni cieszy się wielką popularnością. My niewątpliwie liczymy na dobre występy naszych rodaków, a w szczególności Stocha i Żyły.

Na tą okazję legalny bukmacher www.eFortuna.pl oferuje wszystkim swoim typerom promocję „4 Skoki Po Bonus”, w której to można liczyć na dodatkową kasę. Lecz warto jest mieć na uwadze, że ta akcja dostępna jest wyłącznie w dniach 29 grudnia oraz 1, 4 i 6 stycznia.

Pewne bonusy za obstawienie skoków narciarskich

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu SOLO, AKO lub MAXIKOMBI za minimum 20 PLN, na którym to będą znajdować się same zdarzenia z oferty LIVE ze skoków narciarskich.

Gracze, którzy zagrali kupon spełniający powyższe warunki promocji otrzymają extra kasę:

  • 1 kupon za 20 zł każdy z min. jednym zdarzeniem związanym ze skokami = bonus 10 zł w punktach FKP
  • 2 kupony za 20 zł każdy z min. jednym zdarzeniem związanym ze skokami w 2 różne dni = bonus 20 zł w punktach FKP
  • 3 kupony za 20 zł każdy z min. jednym zdarzeniem związanym ze skokami w 3 różne dni = bonus 30 zł w punktach FKP
  • 4 kupony za 20 zł każdy z min. jednym zdarzeniem związanym ze skokami w 4 różne dni = bonus 40 zł w punktach FKP
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Warto jest również dodać inny istotny aspekt. A mianowicie fakt, że nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone. Gracz i tak otrzyma extra środki.

Kod promocyjny w Fortunie:

Legalny bukmacher eFortuna online nagradza wszystkich swoich nowym użytkowników ekstra pakietem powitalnym, w którym to na sam start można liczyć na:

  • pewne 20 PLN za założenie konta i to bez żadnego depozytu
  • Cashback do 600 PLN za pierwszy kupon
  • premię równowartości drugiego depozytu do 2100 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułResearch bukmacherski – czy jest potrzebny, aby skutecznie typować mecze?
Następny artykułFortuna rozdaje bonusy wszystkim swoim graczom. Pewne 90 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.