Specjalną promocją powitalną „20 + 20” oferuje graczom bukmachera TotalBet. Użytkownicy już za dokonanie samej rejestracji otrzymują premię w wysokości 20 PLN za dokonanie rejestracji. W dodatku cztery kolejne bonusy, ale o wartości 5 PLN są do odebrania! Łącznie gracz może już na start posiadać 40 PLN.

Bonus 20 PLN za rejestrację bez wpłaty własnej

Bonus 20 PLN za rejestrację bez wpłaty własnej

Z promocji powitalnej „20 + 20” może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie korzystał z usług legalnego bukmachera TotalBet. Jednak wymagane jest, żeby użytkownik miał minimum osiemnaście lat.

Warunki promocji są bardzo proste. Poza tym nie zajmą żadnej osobie zbyt wiele czasu. Założenie konta można jedynie wykonać na stronie www.Totalbet.pl.

Użytkownik w formularzu rejestracyjnym musi podać swoje podstawowe dane. To sprawia, że każda osoba bez najmniejszych problemów sobie poradzi z rejestracją konta.

Gracz musi mieć na uwadze, że nie jest wymagany żaden kod promocyjny w ramach tej promocji. Dodatko gracz nie musi dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki. Należy jedynie poprawnie przejść proces weryfikacji danych.

Użytkownik który spełni powyższe warunki promocji otrzyma za darmo premię w wysokości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie!

polski bukmacher betfan online
Obstawianie bez podatku legalnie – Betfan kod promocyjny na bonus

Freebet 20 złotych za darmo 2020

Bukmacher TotalBet oferuje graczom kolejne darmowe freebety. Tylko, że o wartości 5 PLN każdy, które są przyznawane za:

  • 5 zł za udzielenie zgód marketingowych
  • 5 zł za pierwszy depozyt
  • 5 zł za pierwszy zakład z salda głównego
  • 5 zł za pierwszy zakład na sporty wirtualne

Środki znajdą się na koncie użytkownika automatycznie po spełnieniu powyższych warunków. To sprawi, ze gracz już na sam start otrzymuje 40 PLN.

Bonus do 5000 PLN za pierwszy depozyt od TotalBet

Bukmacher TotalBet przyznaje najwyższą premię startową z wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce.

Wystarczy dokonać pierwszej wpłaty na swoje konto bukmacherskie, aby otrzymać darmowe środki. Najwyższy bonus może wynieść nawet 5000 złotych!

Ten operator oferuje graczom szeroką ofertę zakładów bukmacherskich zarówno przedmeczowych jak i na żywo. Nowością jest TV TotalBet, w której to można obejrzeć za darmo wydarzenia sportowe online.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSkoki Narciarskie 2020. Bonus dla graczy od bukmachera Fortuna
Następny artykułKody bonusowe na start legalnych bukmacherów w Polsce 2020
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.