Pod jakim adresem dostępna jest polska strona internetowa bukmachera BetClic? Czy gra za jej pośrednictwem jest zgodna z prawem i co trzeba zrobić, by można było obstawiać online?

Polska strona internetowa BetClic
Polska strona internetowa BetClic

Betclic w Polsce legalnie online

Jeszcze w roku 2018 gracze, którzy chcieli grać w BetClic, nie mieli możliwości, by robić to zgodnie z prawem. Powód? Opisywana marka nie posiadała odpowiedniego zezwolenia Ministerstwa Finansów, a tym samym wpisana do rejestru domen zakazanych. 

„Fantastycznie, że Betclic dołączył do legalnych bukmacherów w Polsce. Dzięki temu konkurencja będzie jeszcze większa i gracze będą mieli w czym wybierać.” – opinia z forum itypy.pl

Mimo że BetClic starał się na różne sposoby omijać polskie przepisy, ostatecznie zdecydował się przejść na „jasną stronę mocy”. W drugiej połowie 2018 roku uzyskał licencję i tym samym na 6 lat (z możliwością przedłużenia) stał się bukmacherem działającym „na legalu”. 

etoto freebet
Darmowy zakład w Etoto. Kod promocyjny: BETONLINE

Betclic strona internetowa

Polska strona internetowa BetClic dostępna jest tylko i wyłącznie pod adresem z końcówką „.pl”. Nie można grać na domenach europejskich albo innych krajów, a wszystko dlatego, że zabraniają tego odpowiednie punkty ustawy hazardowej. 

Do gry w BetClic wymagana jest rejestracja konta. To – na szczęście – żaden problem, gdyż cały proces można załatwić już w kilka minut. Jakby tego było mało, prawdopodobnie już wkrótce bukmacher doda specjalny kod promocyjny, dzięki któremu będzie można na start skorzystać z dodatkowych profitów. 

Przestrzegamy przed oszustami, którzy namawiają do gry na stronach bukmacherskich bez podatku. Takie witryny nie działają legalnie i narażają na przykre konsekwencje prawne. Jeżeli nie lubicie płacić wysokich grzywien, a zgadujemy, że tak właśnie jest, darujcie sobie korzystanie z nielegalnych bukmacherów! 

Chcesz wiedzieć więcej na temat BetClic Polska? Śledź uważnie naszą stronę internetową, gdzie dodajemy bieżące informacje na temat legalnych bukmacherów i wszystkiego, co z nimi związane! 

Darmowe konto do obstawiania możesz też założyć w portalu bukmacherskim Fortuna. Przy rejestracji można wpisać limitowany kod bonusowy „BETONLINE”!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułRejestracja w BetClic. Jak założyć konto?
Następny artykułJak zarabiać u bukmacherów? 10 skutecznych rad