W dniach od 13 do 15 grudnia zostanie rozegrana dziewiętnastą kolejka PKO Ekstraklasy. Z tej okazji legalny bukmacher BetClic oferuje graczom promocję – „Piłkarski Jackpot” z pulą nagród, aż 10 000 PLN.

BetClic: Darmowe bonusy

BetClic: Darmowe bonusy

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a poza tym wcześniej dokonał gracz co najmniej jednej wpłaty.

Użytkownik, który chce wziąć udział w tej promocji musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie do 13 grudnia do godz. 18:00 na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce „Piłkarski Jackpot”.

Ta akcja polega na zagraniu kuponu AKO, na którym będą znajdować się wyłącznie zdarzenia dziewiętnastej kolejki PKO Ekstraklasy i wytypowaniu poprawnie wszystkich wyników. Bukmacher BetClic dopuszcza wyłącznie podstawowe zakłady, tj. „1 x 2”, wygrana gospodarzy/gości lub remis.

Podczas tej serii zmagań dojdzie chociażby do takich konfrontacji, jak np. Legia Warszawa vs Wisła Płock, Śląsk Wrocław vs Lech Poznań, Wisła Kraków vs Pogoń Szczecin.

Każdy gracz w ramach tej promocji może zagrać do dziesięciu kuponów!

polski bukmacher betfan online
Obstawianie bez podatku legalnie – Betfan kod promocyjny na bonus

Stawka każdego zakładu nie może być mniejsza niż 10 PLN. Natomiast trzeba mieć na uwadze fakt, że kupony zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej promocji.

Typerzy, których kupon spełnia powyższe warunki promocji, a do tego został rozliczony poprawnie to oprócz wygranej gotówki podzieloną pomiędzy sobą kwotę bonusu, czyli 10 000 PLN.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic:

Popularny coraz bardziej w Polsce bukmacher BetClic oferuje nowym graczom na start bonus powitalny w postaci Cashbacku, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tej oferty trzeba wyłącznie wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu bukmacher BetClic dokona aktywacji Cashbacku. Jak pierwszy zakład okaże się wygrany to super. cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej 100% stawki zostanie zwrócone graczowi, a maksymalnie może to być nawet 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGotówka dla najlepszych typerów. Konkurs z pulą nagród 15 000 PLN w BetClic
Następny artykułSkoki Narciarskie 2020. Bonus dla graczy od bukmachera Fortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.