Bukmacher Betclic nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy za obstawienie meczy z angielskiej Premier League. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi, aż 20 000 PLN.

„Piłkarski Jackpot” w Betclic. Pewna gotówka dla graczy

„Piłkarski Jackpot” w Betclic. Pewna gotówka dla graczy

Każda kolejka w angielskiej Premier League jest bardzo ciekawa i można być pewnym, że również podobnie będzie i w ten weekend. Tym bardziej, że przed nami takie mecze, jak Tottenham vs Manchester City, Liverpool vs Leicester czy Newcastle vs Chelsea.

Na tą okazję bukmacher Betclic Polska online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to typerzy poza wygraną gotówką mogą liczyć na extra środki. Promocja 'Piłkarski Jakcpot” jest aktywna graczom do 21 listopada do godziny 13:30, a chcąc z niej skorzystać koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Typer Premier League 2020

Wyżej wspomniana promocja polega na zagraniu kuponu AKO, na którym będą znajdować się same mecze:

  • Newcastle vs Chelsea
  • Aston Villa vs Brighton
  • Tottenham vs Manchester City
  • Manchester Utd. vs West Bromwich Albion
  • Fulham vs Everton
  • Sheffield Utd. vs West Ham
  • Leeds vs Arsenal
  • Liverpool vs Leicester
Obstawianie bez podatku legalnie – Betfan kod promocyjny na bonus

Na każde z wyżej wymienionych starć gracz musi oddać wyłącznie zdarzenia w formacie „1 x 2”, czyli (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), które w dodatku muszą pochodzić z oferty przedmeczowej. Należy mieć na uwadze, że koniecznie musi ono pochodzić z oferty przedmeczowej.

Dodać jest warto, że każdy typer ma prawo zagrać nawet pięć kuponów promocyjnych, których stawka nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Gracze, którzy poprawnie wytypowali swoje mecze to poza wygraną gotówką mogą liczyć na ekstra środki. Dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera Betclic Polska:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start w postaci Cashbacku, czyli zakładów bez ryzyka. Chcąc dokonać aktywacji bezpiecznego kuponu użytkownik musi wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli pierwszy kupon okaże się wygrany to super. Cała wygrana trafi na konto typera.W przypadku przegranej użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł40 PLN za graczy za obstawienie meczy u bukmachera STS
Następny artykułPewne 50 PLN dla graczy na aplikację mobilkną STS
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.