Specjalną ofertę promocyjną graczom przygotował bukmacher Betclic swoim graczom . Typerzy poza wygrana gotówką mogą liczyć na dodatkowe środki za poprawne wytypowanie męczy angielskiej Premier League.

Piłkarski Jackpot od Betclic

Piłkarski Jackpot od Betclic

Wystarczy wytypować osiem meczy 7 kolejki angielskiej Premier League, a zamian typerzy mogą liczyć na dodatkowe środki. A ciekawych meczy w tej kolejce nie zabraknie, ponieważ przed nami przecież mecze chociażby Manchester United vs Arsenal.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Dokonać tego można do 30 października do godziny 21:00.

Bonus dla typerów Premier League:

Dopuszczona przez bukmachera Betclic w akcji „Piekarski Jackpot” są wyłącznie zakłady wielozdarzeniowe, na których musi znajdować się dokładna ilość ośmiu meczy z rozgrywek angielskiej Premier League. Użytkownicy muszą oddać wyłącznie typy na następujące mecze:

  • Wolverhampton vs Crystal Palace
  • Sheffield vs Manchester City
  • Burnley vs Chelsea
  • Liverpool vs West Ham
  • Aston Villa vs Southampton
  • Newcastle vs Everton
  • Manchester Utd vs Arsenal
  • Tottenham vs Brighton
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na każde spotkanie gracz musi oddać wyłącznie typy z oferty przedmeczowej, które do dodatkowo muszą być w formacie: „1 lub x lub 2 (wygrana gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości)”.

Wszyscy typerzy mają prawo zagrać nawet pieć zakładów promocyjnych, a stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Gracze, którzy poprawnie wytypują mecze z 7 kolejki angielskiej Premier League będą mogli liczyć na extra premię oczywiście poza wygrana. Bowiem podzielą pomiędzy sobą pule nagród, która wynosi 10 000 PLN.

Kod promocyjny w Betclic Polska na start:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska oferują graczom limitowana ofertę promocyjną na start w postaci zakładu bez ryzyka. Gracz, który chce skorzystać z Cashbacka koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu pierwszy zakład będzie bezpieczny. Jeśli okaże się on wygrany to super. Cała kwota trafi na konto gracza. W przypadku przegranej typerzy otrzymają zwrot 100% stawki, aż do 550 PLN


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowa gotówka na Bundesligę dla graczy od Betclic. Pula nagród 45 000 PLN
Następny artykułObstawiaj KSW 56 i wygrywaj więcej w Fortunie
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.