W związku z kolejnymi pojedynkami w rozgrywkach w Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy bukmacher BetClic zmniejsza ryzyko przegranej swoim graczom przyznając darmowy bonus do 40 złotych.

„Pewny zakład” dla każdego

„Pewny zakład” dla każdego w Betclic

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Gracze z tej oferty mogą skorzystać w dniach 25 – 27 lutego do godz. 21:00. Chociaż trzeba również pamiętać, żeby do tej akcji dołączyć. Można to wyłącznie zrobić na stronie bukmachera www.BetClic.pl, a następnie trzeba przejść w zakładkę „Pewny zakład”.

W ramach tej akcji kwalifikuje się wyłącznie kupon wielokrotny, na którym muszą znajdować się minimum cztery zdarzenia. Kurs minimalny każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.50. Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej lub na żywo z rozgrywek na mecze z Ligi Mistrzów bądź Ligi Europy.

polski bukmacher betfan online
Obstawianie bez podatku legalnie – Betfan kod promocyjny na bonus

Przed nami takie konfrontacje, jak m.in.:

  • Real Madryt vs Manchester City
  • Lyon vs Juventus

Stawka każdego zakładu jest dowolna. Jednak istotne w tym wszystkim jest to, że udziału w tej akcji nie bierze żaden kupon zawarty za środki bonusowe.

Zagrany zakład jak okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza, zaś w przypadku jednego błędu na zakładzie typer otrzyma zwrot w wysokości stawki, który może wynieść 40 złotych.

Kod promocyjny u bukmachera BetClic.

Każdy nowy gracz, który dokona rejestracji konta online u bukmachera BetClic Polska i wpisze hasło promocyjne „KOD550” może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka do 550 złotych.

Dzięki temu jak zakład okaże się wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot całej stawi.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł30 złotych na Boks od bukmachera Fortuna
Następny artykułPewna gotówka za obstawienie meczy do Fortuny. 20 złotych dla typerów.
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.