Specjalną ofertę promocyjną na „Cyber Monday” przygotował bukmacher STS. Typerzy za zagranie kuponu z aplikacji mobilnej mogą liczyć na bonus nawet o wartości 50 PLN.

Bukmacher STS rozdaje bonusy. Pewne 50 PLN na aplikację mobilną

Bukmacher STS rozdaje bonusy. Pewne 50 PLN na aplikację mobilną

Warunki oferty są bardzo proste. Wystarczy pobrać aplikację mobilną ze strony www.STS.pl i zainstalować na swoim urządzeniu mobilnym, tj. telefonie bądź tablecie.

Jednak trzeba mieć na uwadze, że koniecznie trzeba do tej oferty się zarejestrować na stronie www.STS.pl, a jest ona dostępna wszystkim użytkownikom do 30 listopada do godziny 23:59.

Extra bonus do 50 PLN dla graczy:

Użytkownik, który się zapisał już tej oferty musi zawrzeć dowolny kupon, który musi spełniać proste warunki:

  • kurs całkowity nie mniejszy niż 1.85
  • stawka zakłądu musi wynosić minimum 25 PLN
  • zakład koniecznie musi zostać zawarty poprzez aplikację mobilną
Obstawianie bez podatku legalnie – Betfan kod promocyjny na bonus

Gracz sam wybiera, jakie zdarzenia znajdą sie na kuponie, a mogą one pochodzić z dowolnej dyscypliny, jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie.

Za spełnienie powyższych warunków typer otrzyma premię w wysokości 50% stawki kuponu. Najwyższa wartość, jaka może znaleźć się na koncie użytkownika to 50 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS 2021:

Bukmacher STS online oferuje limitowaną ofertę promocyjną każdemu nowemu graczowi. W skład pakietu powitalnego wchodzi:

  • darmowe 29 PLN za założenie konta bez depozytu
  • premia równowartości wpłaty, aż do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne typerom pod warunkiem, ze gracz wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest warto, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski Jackpot to szansa na 20 000 PLN za obstawianie meczy w BetClic.
Następny artykuł25 000 PLN na europejskie puchary u bukmachera STS
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.