Bukmacher STS ma ciekawy pakiet promocyjny dla nowych graczy. Wystarczy dokonać rejestracji konta do środy 8 kwietnia i dokonać pierwszego zakładu. W zamian wspomniany operator przyzna zwrot stawki, nawet do 200 PLN.

Zakład bez ryzyka na Start od STS

Zakład bez ryzyka na Start od STS

Promocja skierowana jest do graczy, którzy dokonają rejestracji konta i dokonają pierwszego depozytu do dnia 8 maja do godziny 23:59. Następnie trzeba dokonać zawarcia kuponu z konta głównego.

Zawarty kupon musi zostać rozliczny do dnia 12.05.2019 do godziny 23:59 i jeżeli okaże się, że jest przegrany. To bukmacher STS dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać zwrot w wysokości 200 PLN. Jednak kupon może zostać zwarty za dowolną kwotę, lecz bukmacher przyzna w razie przegranej i tak 200 PLN.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Co ważne w tym wszystkim zwrot trafi na konto główne. To sprawia, że nie będzie trzeba dokonywać obrotu, aby go wypłacić.

Zwrot nastąpi maksymalnie do 24 godzin od momentu rozliczenia kuponu. Trzeba jednak pamiętać, że w tej akcji promocyjnej bierze udział jedynie pierwszy kupon zawarty po założeniu konta.

Warto jest jeszcze pamiętać, żeby podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE. To sprawi, że na konto trafi bonus w wysokości 29 PLN bez dokonania żadnego depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułZwrot za przegrany kupon na ligi zachodnie na majówkę
Następny artykuł500 PLN od Forbet na Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.