Bukmacher Fortuna wprowadza nowy pakiet dla swoich graczy, gdzie przewidział ciekawe bonusy już na start. Za sam proces rejestracji można otrzymać 20 PLN.

Darmowe bonusy dla nowych graczy od Fortuny

Darmowe bonusy dla nowych graczy od Fortuny

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera Fortuna.

Warunki akcji są bardzo proste. Już za sama rejestracyjny i użycie kodu promocyjnego BETONLINE bukmacher przyzna bonus w wysokości 20 PLN i to bez dokonania żadnego depozytu. A sam proces rejestracyjny nie jest w żadnym wypadku skomplikowany i trudy.

Dodatkowo pierwszy zakład u bukmachera jest bez ryzyka. Dokona j zawarcia kuponu i jeżeli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to operator dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Poza tym można otrzymać od bukmacher 100% wielkości wpłaty. Chcąc otrzymać dodatkowy bonus należy na przestrzeni 30 dni od momentu rejestracji dokonać wpłaty na konto u tego operatora. Następnie dokonać czterokrotnego obrotu, tj. wpłacając 200 PLN trzeba w ciągu miesiąca dokonać czterokrotnego obrotu depozytu, czyli w tym przypadku trzeba zagrać kupony na łączną sumę co najmniej 800 PLN. Dodatkowo na kuponie muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 1.90.

Gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna mogą w pełni za darmo korzystać z TV Fortuna, gdzie za darmo i w pełni legalnie można oglądać wydarzenia sportowe. Dodatkowo bukmacher oferuje szeroką ofertę spotkań przedmeczowych jak i na żywo, a także gracze często mogą skorzystać z ciekawych promocji tego operatora.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla kibiców Wisły Kraków od bukmachera LvBet
Następny artykułDarmowy bonus za kupony z LOTTO Ekstraklasy od Fortuny
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.