W Polsce funkcjonuje obecnie kilkunastu różnych legalnych bukmacherów internetowych. Każdy z nich posiada swoją ofertę, system promocyjny i cechy szczególne, które są istotne dla graczy zakładów bukmacherskich. Jakie są opinie o poszczególnych firmach? Przejrzymy dzisiaj kilka z nich.

opinie o legalnych bukmacherach
Jakie są opinie o legalnych bukmacherach internetowych?

Opinie o bukmacherze PZBuk

PZBuk to jeden z najnowszych operatorów na polskim rynku wzajemnych zakładów bukmacherskich. Swoim klientom oferuje na start tylko jeden bonus, ale za to bardzo atrakcyjny. Jest to freebet w wysokości 50 zł. Dużo osób jest zadowolonych z tego rozwiązania, ale wskazuje także, że nie można nazwać tej promocji najlepszą w Polsce.

Bukmacher nie zachwyca także jeśli chodzi o dodatkową ofertę, gdyż jedyne co na razie posiada, to program lojalnościowy i promocję na zakłady akumulowane. Oferta u bukmachera PZBuk jest natomiast całkiem dobra. Wszyscy chwalą sobie ilość dyscyplin i poszczególnych zakładów, które możemy obstawiać.

sts freebet
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli chodzi o kursy, to nie jest już tak słodko i bukmacher odstaje nieco od swoich starszych kolegów jak STS czy Fortuna, ale biorąc pod uwagę promocję na kupony kombi, możemy uzyskać naprawdę wiele. Oferta na żywo przedstawia się całkiem nieźle, choć niestety nie mamy jeszcze możliwości oglądania transmisji na żywo. Co prawda bukmacher posiada wizualizacje, ale niestety to nie to samo. PZBuk nie oferuje nam również aplikacji mobilnej.

Może to być spowodowane tym, że istnieje dopiero od niedawna. Jeśli jednak firma chce się liczyć na polskim rynku, to wprowadzenie specjalnej aplikacji na telefony to nieodłączny element ekspansji. Na chwilę obecną ludzie są dość zadowoleni z usług bukmachera PZBuk, ale uważają, że nie jest to to jeszcze coś, z czym firma może wypłynąć na krajowe wody. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że niebawem firma przekuje wszystkie minusy na plusy.

Opinie o bukmacherze forBET

ForBET działa w Polsce już od 2016 roku. Bukmacher ten rozwija się tylko i wyłącznie w Internecie, nie posiada żadnego stacjonarnego punktu zawierania zakładów. Bukmacher oferuje nam całkiem atrakcyjną promocję w postaci bonusu nawet do 1200 złotych na start, a także liczne freebety i zwiększanie kursów na kuponie dla stałych graczy.

Forbet to zakłady bukmacherskie, które bardzo szybko się rozwijają. Dzięki akcjom promocyjny jest to widoczny i rozpoznawalny buk w Polsce. Opinie o Forbet są naprawdę pozytywne i chyba warto dać szansę temu bukmacherowi.

Grając w ForBET możemy spotkać się z niezłą ofertą sportową i całkiem przyjemnymi kursami. W dodatku strona internetowa bukmachera chodzi sprawnie, a aplikacja mobilna jest prosta w obsłudze i nie sprawia problemów. Gracze bardzo chwalą sobie także kontakt z obsługą klienta, który jest niezwykle szybki, a pracownicy bukmachera udzielają merytorycznych i poprawnych odpowiedzi. Wystarczająca jest także ilość dostępnych metod płatności, choć ofercie tej nieco brakuje do tego, co oferuje konkurencja.

Opinie o bukmacherze Milenium

Milenium to bukmacher, który znajduje się na naszym rynku już od długiego czasu. Posiada znakomitą stronę internetową i aplikację mobilną, a oferta przedmeczowa i ilość zakładów dostępnych na żywo, robi wrażenie.

Całkiem niezłe są także bonusy na start w Milenium, gdyż otrzymujemy aż 760 zł od pierwszego doładowania konta (nie należy jednak wierzyć grafice, gdyż wcale nie jest to największy tego typu bonus na polskim rynku). Klienci są zadowoleni z usług tej firmy, a na Internecie znajdziemy wiele pozytywnych informacji na jej temat.

Poprzedni artykułTotalbet Polski bukmacher online
Następny artykułWiększe wygrane z Forbet w marcu o 14%
Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce. Tylko opisy, recenzje, promocje i bonusy bukmacherów, którzy mają zezwolenie Ministra Finansów na działalność bukmacherską w internecie.