Z okazji prowadzonego „super tygodnia” bukmacher Forbet na czwartek – 4 grudnia rozdaje bonus w wysokości 25 PLN. Wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu za minimum 100 PLN oraz spełnimy proste warunki promocji.

Forbet rozdaje gotówkę w czwartek – 4 kwietnia

Forbet rozdaje gotówkę w czwartek – 4 kwietnia

W tej akcji promocyjnej może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane kont u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu. Co istotne nie musimy nigdzie zgłaszać swojego udziału w tej akcji promocyjnej jak i również się zapisywać. Wystarczy, że dzisiaj, tj. w czwartek 4 grudnia dokonamy zawarcia kuponu za minimum 100 PLN.

Poza tym na kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich musi wynieść minimum 1.30. Zaś kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 2.50.

etoto freebet
Darmowy bonus od Etoto. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli typer spełnia powyższe warunki promocji, a poza jego kupon zostanie rozliczony to bukmacher przyzna automatycznie wygraną w kwocie 25 PLN i to niezależnie od rozliczenia kuponu, bowiem zarówno za przegrany jak i przegrany kupon bukmacher przyzna 25 PLN. Jednak nie można zapominać, że na jednego gracza przysługuje jeden bonus.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem:

  • dokonania czterokrotnego obrotu otrzymaną kwotą
  • kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.00

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet zwiększa wygrane o 12% – 2 kwietnia (wtorek)
Następny artykułWiększe wygrane na Gran Prix F1 – Chin z LvBet
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.