Bukmacher eFortuna zwiększa wygrane wszystkim swoim graczom. Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO, aby cieszyć się z większej wygranej o 14%.

Happy Hours w Fortunie. Obstawienie meczy bez podatku

Happy Hours w Fortunie. Obstawienie meczy bez podatku

A na pewno jest co obstawiać, bo oferta bukmachera w Fortuna jest bogata. Do tego czekają nas starcia w takich ligach, jak m.in. Premier League, czy też Bundeslidze.

Natomiast bukmacher www.eFortuna.pl oferuje graczom akcje „Happy Hours”, w której to można liczyć na większą wygrana. Lecz na uwadze trzeba mieć to, iż ta akcja jest dostępna wyłącznie w następujące dni i godziny wtorki, środki i czwartki w godzinach 16:00 – 18:00, piątku w godzinach 16:00 – 18:00, a także w soboty oraz niedzielę w godzinach 12:00 – 15:00

Większe wygrane w Fortunie o 14%

W ramach akcji promocyjnej „Happy Hours” kwalifikują się wyłącznie kupony wielozdarzeniowe tzw. AKO zagrane za co najmniej 2 PLN.

Na kuponie muszą znajdować się minimum trzy typy. Mogą one pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Jednak kurs każdego z tych spotkań nie mogę być mniejszy niz 1.30.

Bonus powitalny w BetFan Polska

Gracz, który zagrał kupon spełniających powyższe warunki będzie mógł liczyć automatycznie na większe wygrane o 14% i bez żadnego limitu co do zagranych kuponów.

Bonus bez wpłaty własnej 2022:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferują każdemu graczowi na sam start darmowe bonusy w następującej postaci:

  • 20 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • bezpieczny kupon do 600 PLN
  • premia równowartości depozytu do 2100 PLN

Jednak wyżej wspomniane bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego–> BETONLINE w formularz rejestracyjnym. Dodać jest warto, że cały proces założenia konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMistrzostwa Świata 2022 – poznaj terminarz i ofertę bonusów bukmacherskich 
Następny artykułKasa na okrągło od BetCris. Darmowe 20 PLN codziennie
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.