Przed nami bardzo ciekawy weekend związany z mieszanymi sztukami walk. Bowiem oprócz gali KSW 56 zawodnicy będą walczyć w UFC Fight Night. Na tą okazję bukmacher eFortuna oferuje gaczom limitowaną ofert promocyjną, w której to można otrzymać extra środki.

Bonusy dla typerów MMA w eFortunie. Pula nagród 20 000 PLN

Bonusy dla typerów MMA w eFortunie. Pula nagród 20 000 PLN

Warunki akcji są „Expert +” są bardzo proste. Wystarczy poprawnie wytypować osiem walk z KSW 56 i dwie z UFC Fight Night, aby liczyć na dodatkowe środki.

Promocja dostępna jest graczom u legalnego bukmachera eFortuna do 14 listopada do godziny 19:00. Użytkownicy swojego udziału w tej ofercie nie musi nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Bonus na KSW 56 dla typerów

Warunki akcji promocyjnej są bardzo proste. Wystarczy poprawnie wytypować poniższe walki, na które gracz musi oddać typy z w formacie KO,TKO,DSQ / Poddanie / na punkty:

Zawodowi typerzy mają prawo zagrać dowolną ilość kuponów. Jednak należy mieć na uwadze, że stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 5 PLN.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracze, którzy popranie wytypowali wspomniane walki to poza wygraną gotówką mogą liczyć na dodatkowe środki, ponieważ podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Kod promocyjne u bukmachera eFortuna:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na start, w której można otrzymać nawet 2230 PLN.

W skład pakietu powitalnego wchodzą:

  • darmowe 20 PLN za rejestrację konta
  • premia równowartości depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Jednak użytkownik chcąc liczyć na te bonusy koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski jackpot o 10 000 PLN ! Sprawdź kolejny bonus w Betclic!
Następny artykuł40 PLN za graczy za obstawienie meczy u bukmachera STS
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.