Bukmacher eWinner oferuje wszystkim graczom najnowszy pakiet powitalny wszystkim użytkownikom, którzy to na start mogą liczyć na ekstra premię, która maksymalnie wynieść może nawet 655 PLN.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera eWinner 2021

Aktualny kod promocyjny u bukmachera eWinner 2021

Warto jest dodać, że w skład pakietu powitalnego u bukmachera eWinner wchodzą: pierwszy zakład bez ryzyka do 155 PLN oraz premię równowartości drugiego depozytu do 500 PLN.

Pierwszy krok, jaki trzeba wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.eWinner.pl. Cały czas zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ wystarczy podać swoje podstawowe dane.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera eWinner?

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego wystarczy wpisać kod promocyjny ->> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Następnie typerowi pozostaje już dokonanie depozytu i zagranie kuponu promocyjnego. Na kuponie mogą znajdować się dowolne zdarzenia, jakie są dostępne w ofercie bukmachera eWinner.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli, kupon okaże się wygrany. To doskonale. Cała wygrana znajdzie się na koncie typera, który założył konto w firmie eWinner. W przypadku przegranej użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, aż do 155 PLN.

Jednak to nie wszystko! Gracz, który zdecyduje się na kolejny depozyt otrzyma on premię równowartości wpłaty, gdzie można otrzymać nawet 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEuropejskie Puchary. Bezpieczne 150 PLN w STS
Następny artykułBonusy dla typerów Roland Garros 2021 od STS.
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.