Bukmacher Forbet w miesiącu czerwiec przeprowadza promocję, w której to nagradza najaktywniejszych graczy. Nagrody są okazałe, ponieważ dla najaktywniejszych trafi bonus w wysokość 1000 PLN.


W czerwcu bukmacher Forbet nagradza najaktywniejszych graczy

W czerwcu bukmacher Forbet nagradza najaktywniejszych graczy

Oferta skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu

Promocja dostępna jest w miesiącu czerwcu i trwa od 01.06 od godz. 0:00 do 30.06 do godz. 23:59.

Zasady tej akcji są bardzo proste. Wystarczy zawierać zakłady, aby otrzymywać nagrody. Bukmacher nagradza dni aktywne, a są to takie dni, w których gracza dokona zawarcia kuponu.

Na kuponie promocyjnym mogą znaleźć się zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo z zakładów sportowych oraz sportów wirtualnych.

Należy jednak pamiętać, że wszystkie kupony mające zdarzenia ze sportów wirtualnych II, czy też kupony systemowe są wykreślone z tej akcji.

Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.00.

Stawka kuponu musi wynieść minimum 50 PLN. Jednak trzeba pamiętać, że wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe są wykreślone z tej promocji.

Bonus za rejestrację bez wpłaty

Na podstawie ile dni aktywnych miał gracz w czerwcu bukmacher przyzna mu bonus. A nagrody trzeba przyznać, że są okazałe i wyglądają następująco:

  • 10 dni aktywnych – 100 PLN bonusu
  • 20 dni aktywnych – 300 PLN bonusu
  • 30 dni aktywnych – 1000 PLN bonusu

Nagrody w formie smrodków bonusowych trafią na konto gracza najpóźniej do 3 lipca do godz. 16:00.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie łącznym nie mniszym niż 2.00. Natomiast kurs każdego zdarzenia musi wynieść minimum 1.20.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus za zakład na finał Ligi Mistrzów
Następny artykułBonusy bez depozytu za rejestrację od legalnych bukmacherów w Polsce
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.