Bukmacher STS organizuję promocję na Mistrzostwa Świata U20 podczas Mistrzostw Świata U20. Z tej okazji operator rozdaje gotówką dla graczy, w której łączna pula nagród to 30 000 PLN!

Promocja na Mistrzostwa Świata U-20 u bukmachera

Promocja na Mistrzostwa Świata U-20 u bukmachera

Ta promocja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera STS.

Promocja obowiązuje do dnia 28 maja. I polega na zawarciu kuponu za minimum 10 PLN, na którym będzie dokładnie piętnaście zdarzeń z rozgrywek Mistrzostw Świata w piłce nożnej U 20. W tej promocji bukmacher dopuszcza jedynie zdarzenia typu „1 x 2”, czyli zwycięstwo gospodarzy/gości bądź remis.

Z tej promocji natomiast są wykreślone wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki promocyjnej. Z tą akcję nie łączą się również zdarzenia z Hit Dnia i Superoferty.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Każdy gracz może oddać maksymalnie piętnaście kuponów na tą okazję.

O zwycięstwo w Mundialu powalczą Polacy, którzy w fazie grupowej zmierzą się kolejno:

  • 23 maja z Kolumbią
  • 26 maja z Tahiti
  • 28 maja z Senegalem

Pula jaką przewidział na tę promocję bukmacher STS to 30 000 PLN. Zostanie ona podzielona na wszystkich typerów, których kupony zostaną rozliczone jako wygrane, a także spełniają warunki tej akcji. Żeby dołączyć do promocji w STS kod promocyjny nie jest wymagany.

Do zwycięzców nagrody trafią najpóźniej do 5 czerwona. Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.91.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułDarmowy bonus za kupony z LOTTO Ekstraklasy od Fortuny
Następny artykułDarmowy freebet od legalnego bukmachera za rejestrację bez depozytu
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.