Bonus do 500 PLN można otrzymać za aktywność od bukmachera BetClic i to niezależenie jak zostały rozliczone kupony.

EuroVolley 2019: bonusy za aktywność od BetClic

EuroVolley 2019: bonusy za aktywność od BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Promocja dostępna jest w dniach od 12 do 19 września. W tej akcji kwalifikują się kupon SOLO i AKO, na których znajdują się jedynie zdarzenia z Mistrzostw Europy w siatkówce. Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Należy pamiętać jednak, że kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.50.

etoto freebet
Darmowy zakład w Etoto. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka kuponu jak i ilość kuponów jest dowolna.

Bukmacher na koniec akcji zsumuje wszystkie stawki kuponów, które spełniają powyższe warunki akcji. Następnie przyzna bonus 10% wartości kwoty za jaką zostały zagrane kupony, np. gracz zagrał kupony na wartość 2000 PLN otrzyma 200 PLN w formie środków bonusowych.

Środki znajdą się na koncie gracza niezależenie od rozliczenia kuponów w dniu 20 września.

BetClic: zakład bez ryzyka do 500 PLN

Legalny polski bukmacher oferuje na start nowym typerom darmowy zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD500 podczas rejestracji, a w zamian bukmacher dokona aktywacji bonusu.

Jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to w zamian bukmacher przyzna mu zwrot stawki do 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEtoto: zwrot 50% stawki za przegrany kupon
Następny artykułJaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.