Specjalną ofertę promocyjną dla wszystkich typerów obstawiających piłkę nożną w najbliższych dniach oferuje bukmacher Betclic. Wystarczy wytypować strzelca bramki w dowolnym meczu, aby poza wygrywaną gotówką otrzymać dodatkowe środki.

Typuj strzelców bramek i odbierz do 120 PLN

Typuj strzelców bramek i odbierz do 120 PLN

Podczas najbliższych dni emocji w piłce nożnej trzeba powiedzieć, że nie zabraknie, ale też i pojedynków. Przed nami przecież konfrontacje reprezentacyjne w potyczkach towarzyskich, barażach o EURO, ale także w Lidze Narodów.

Na tą okazję bukmacher Betclic przygotował promocję „Misja Sport”, która dostępna jest graczom w dniach od 07.10.2020 od godz. 11:00 a 14 października 23:59. Chcąc w tej akcji wziąć udział obowiązkowo trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonus dla typerów

W ramach promocji „Misja Strzelec” kwalifikują się kupony SOLO, ale i AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • minimalna stawka 20 PLN
  • kurs łączny kuponu musi wynieść nie mniej niż 1.8
  • na zakładzie musi znajdować się zdarzenie specjalne, (np: strzelec gola, strzelec pierwszego gola, zawodnik strzeli i jego zespół wygra, etc.) w dowolnych meczach piłkarskich rozgrywanych między 7 października od godz. 11:00 a 14 października do godz 23:59.
Obstawianie bez podatku legalnie – Betfan kod promocyjny na bonus

Jeśli zagrane przez gracza kupony spełniają powyższe warunki oraz zostały one rozliczone, jako wygrane to typer otrzyma nagrody:

  • 1 zakład – bonus w wysokości 20 PLN
  • 3 zakłady – bonus w wysokości 60 PLN
  • 5 zakładów – bonus w wysokości 120 PLN

Premie znajdą się na kontach graczy najpóźniej do 16 października do godz. 16:00.

Zakład bez ryzyka w Betclic Polska online:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim graczom już na sam start pierwszy zakład bez najmniejszego ryzyka. Chcąc liczyć na Cashback trzeba mieć na uwadze, że konieczne jest wpisanie hasła promocyjnego –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu, jak kupon okaże się przegrany to typer nie odczuje straty gotówki. Bowiem otrzyma zwrot całej stawki, za jaką został on zawarty. Maksymalna wartość to 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe 20 PLN za obstawienie meczy u bukmachera STS
Następny artykułPula nagród do 30 000 PLN w STS na Ligę Narodów
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.