Legalny bukmacher Milenium oferuje swoim graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to na start można otrzymać: freebet 20 PLN, bonus 1500 PLN i zakład bez ryzyka.

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera Milenium

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera Milenium

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy wcześniej nie posiadali konta u bukmachera Milenium.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonane rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie na stronie www.milenium.pl.Wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe jak imię czy nazwisko.

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta. Bowiem to sprawi, ze bukmacher Milenium dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Bonus 100% za pierwszą wpłatę z gratisem!

Warto jest wiedzieć, że pierwsza wpłata u bukmachera Milenium jest objęta promocją. Wspomniany operator przyznaje bonus równowartości pierwszego depozytu. Maksymalnie można otrzymać nawet 1500 PLN.

Gracz, który wpłaci minimum 50 PLN otrzyma w gratisie freebeta o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Betfan kod promocyjny

Kupon bez ryzyka do 150 PLN u bukmachera Milenium

Nowi gracze bukmachera Milenium mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy jedynie zaznaczyć opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli pierwszy kupon okaże się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku, kiedy faworyci Cię zawiedli to nic straconego. Bowiem bukmacher Milenium dokona zwrotu 100% stawki za przegrany kupon, Maksymalnie można otrzymać 150 PLN.

Kupony bez podatku u bukmachera Milenium

Legalny bukmacher Milenium oferuje codziennie swoim graczom promocję „Happy Hours„. Godziny jej trwania dostępne są na strone operatora. Chcąc liczyć na kupony bez podatku wystarczy w czasie trwania tej akcji zagrać kupon, a także musi on spełniać poniższe warunki:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs „Wielka Gra” u legalnego bukmachera BetClic
Następny artykułBukmacher STS. Darmowy bonus na mecz Izrael – Polska
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.