Już w najbliższą niedzielę, tj. 31 marca zostanie rozegrany hit LOTTO Ekstraklasy, gdzie to Wisła Kraków podejmie na własnym obiekcie Legię Warszawa. Z tej okazji bukmacher LvBet przewidział promocję dla swoich graczy, w której zmniejsza przegrane.

Zwrot za przegrany kupon u bukmachera

Zwrot za przegrany kupon u bukmachera

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Lvbet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednego depozytu. Swojego udziału w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Podstawowy warunek tej promocji jest to zawarcie kupony, na którym będzie znajdować się minimum jedno zdarzenie z pojedynku Wisły Kraków z Legią Warszawa. Czas na oddanie kuponu mamy do niedzieli – 1 marca do godz. 17:00.

forbet freebet
Darmowy bonus bez depozytu w Forbet

Bukmacher dopuszcza kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, ale wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej, a poza tym musi być na nim jedno zdarzenie z oferty bukmachera na konfrontację meczu Wisła – Legia. Minimalny kurs całkowity kuponu to 1.50, natomiast stawka nie może być mniejsza niż 50 PLN.

Spełniając powyższe warunki promocji i jeżeli okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher przyzna Ci zwrot stawki. Maksymalnie można otrzymać 50 PLN.

Bonus do konta gracza zostanie przypisany w poniedziałek 1 kwietnia do godz. 17:00. Nie można zapominać, że na jednego gracza przysługuje jeden bonus.

Ewentualną nagrodę będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher LvBet zwiększa depozyt na sporty wirtualne
Następny artykułForbet zwiększa wygrane o 12% – 2 kwietnia (wtorek)
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.